Lekarze Psycholog kliniczny

Psycholog, Psycholog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między ...

lekarz Joanna Więcek-Mika

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna O.

mgr Patrycja Struś

Psychoterapia Gabinet psychologiczny
ul. Gałczyńskiego 2 lok. 8
55-200 Oława

Lekarz z powołania, trafnie diagnozuje, wnikliwie analizuje, terapia działa i zmienia męczarnie w pełniejsze i bogatsze życie. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł
Jestem bardzo zadowolona. To mądra, ciepła i wrażliwa kobieta.

mgr Paweł Budnik

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Bardzo kompetentny i profesjonalny psycholog. Pomógł nam w zdiagnozowaniu problemów naszego dziecka i doradził jak postepowac w trudnych sytuacjach.

mgr Aleksandra Krysztofiak

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Dobry psycholog, ma wiedzę i umiejętności. Pano doktorleczyła mnie z zaburzeń po wypadku i na szczęcie wyleczyła bo to był straszny okres w moim życiu. Polecam każdemu ztakim zaburzeniem

Grażyna Gołuchowska

CEIBA Pracownia Psychoterapeutyczna
ul. Sczanieckiej 5A/1
60-215 Poznań

Bardzo cenię Panią Grażynę. Za profesjonalizm, nieocenione wsparcie, oraz za to, że jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą. Z każdą sesją czułam, że wychodzę bogatsza, silniejsza, patrząca na moje problemy z zupełnie innej perspektywy. Pani Grażyna nie tylko pomogła mi przetrwać w trudnym dla mnie momencie, lecz wyposażyła mnie w wiedzę i umiejętności, dzięki którym potrafię samodzielnie zmierzyć się z wieloma niełatwymi sytuacjami. I za to jej bardzo dziękuję.

mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maciek

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin
Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur

mgr Marta Tomaszewska-Skwarek

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani Tomaszewska leczyla mnie na depresje 2 lata temu - mialam wtedy zaledwie 17 lat, i tylko dzieki tej Pani wyszlam na ludzi i do ludzi. Pani Marta jest niesamowicie ciepłą osoba, z ogromna wiedza i doswiadczeniem - pozyskana podczas wieloletniej praktyki.Terapia trwala dlugo, ale nie zaluje ani jednej wizyty, zaluje lat zmarnowanych na samodzielne szarpanie sie z depresja. Nie mam slow ktore opisaly by wdziecznosc moja dla Pani doktor, ...

Agnieszka Jaworowicz

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103
15-094 Białystok

Kompetencje wysokie. Postep w leczeniu jest. Szczerze polecam Pobudza do myslenia i samorozwoju. Przy pomocy Pani Agnieszki inczej zaczęłam postrzegać świat i ludzi, a także mam więcej zapału to samorozwoju, samorelizacji.
Opinia dodana przez: anonim

mgr Anna Jasińska

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Na terapię uczęszczam rok. Jestem trudnym przypadkiem i efektów nie widać. Jednak Pani Anna to świetny specjalista. Nie rezygnuje ze mnie i na wszystkie sposoby stara się pomóc. Jest bardzo kompetentna, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: ...

mgr Agata Obuchowska

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Pani Agata jest bardzo dobrym psychologiem. Bardzo wiele mi pomogła i nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję za poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia. Zawsze miła uprzejma godna polecenia i co ważne zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Irena Harmata

pracownia psychologiczna IRENA HARMATA
Konarskiego 5
32-600 Oświęcim

Osoba kompetentna, bardzo cierpliwa o miłej powierzchowności. Po dość przykrych wcześniejszych przeżyciach z psychologami trafiłem na nią. Polecam. Duza wiedza i kompetencja.

mgr Paulina Michalik

Warszawa

Do Pani Pauliny chodziłam przed rok na regularną terapię. Byłam to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a trafienie do Pani Pauliny zaliczam do kategorii wygranego losu na loterii. Pani Paulina bardzo pomogła w zrozumieniu moich problemów i schematów oraz pomogła mi uporać się z nimi. Dziś naturalnie, bez większego wysiłku radzę sobie z codziennymi sytuacjami, które wcześniej powodowały u mnie silny stres i lęk. Bardzo bardzo polecam Panią ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Swietłana Górka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

P. Swietłana w bardzo przujazny sposób pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem, a zaproponowane rozwiązania przyniosły nadspodziewanie szybki i pozytywny efekt. Z całą pewnością mogę polecić Panią psycholog.

Dorota Michalik

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Św. Stanisława 9
40-014 Katowice

Godna zaufania i umi pomóc wyjść z problemów. Każdą sprawe, chorobe traktuje poważnie... Bardzo polecam jako terapeute...

Beata Łonak

Gabinet Psychologioczny i Psychoterapeutyczny
ul. Królowej Jadwigi 23 lokal 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam