Filtruj terminy

mgr Michał Buczek

Centrum Medyczne Sigma-Bi
Wyczółkowskiego 26/2-9
Bytom

Uczęszczam na terapię od 6 miesięcy. Pan Michał od pierwszej wizyty budzi zaufanie. Dzięki dobremu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.
Opinia dodana przez: Maciek

mgr Bożena Studnik

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Najbardziej cenię w tej terapeutce zaufanie i kreatywność jaką we mnie rozbudziła min przez pracę z ciałem bardzo polecam.

mgr Bogusława Franek

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka
ulica Piłsudskiego 67
41-902 Bytom

Dziękuję bardzo Pani Bogusi za możliwość zrozumienia i odpowiedniego nakierunkowania moich myśli w trudnym momencie życia

mgr Renata Procak

Śląski Ośrodek Psychoterapii i Pedagogiki Gestalt
ul. Stolarzowicka 38
41-923 Bytom

Nie polecam tej pani. Korzystałam z usług prywatnie dłuższy okres. Jak poinformowałam terapeutke, ze chce na jakiś czas zawiesić terapie to pani terapeutka zaczęła stosować metody manipulacyjne, przymuszać wręcz do kontynuacji, bo jej zaplanowany budżet nie pozwalał na przerwanie terapii. Po miesiącu czasu , od czasu poinformowania tej pani o przerwie w terapii, pojawiłam się u tej pani ponownie to kobieta nie mogła znieść, ze jestem na tyle silna, by ...

lekarz Sabina Lasok

Poradnia Leczenia Uzależnień
Bytom

Osoba,która wgl nie powinna byc psychologiem,nigdy w życiu nie poznałem kogoś kto tak ostentacyjnie traktuje ludzi,bez żadnego zainteresowania i uczuć,chęci pomocy i empati,można tylko wyczuć chłód i wyniosłość,za wyskiego mniemanie o sobie,mnie bardzo skrzywdziła,od kiedy ja poznałem wszystko zniszczyła,rożalony i jakże rozczarowany a takze zawiedziony kilent i niedoszły znajomy,odradzam z calego serca..
Opinia dodana przez: Antoni
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Psycholog