Lekarze Radiolog

lekarz Marcin Błażejewski

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo kompetentny, wizyta bardzo mi się podobała.Nic tylko polecać:) Poświęcił dużo czasu, by wszystko szczegółowo opisać. Pan doktor naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Artur Łukaszewicz

Internista, Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
kard. Wyszyńskiego 11
11-200 Bartoszyce

Lekarz super ,tylko Wielmożna Pani co rejestruje , nie kompetentna , roztrzepana i dawno powinna być zwolniona , ponieważ działa na szkode doktor
Opinia dodana przez: janusz

dr n. med. Piotr Grzanka

Stolarzowicka 202
41-936 Bytom

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Mirosław Wróbel

LASERMED
Korfantego21
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Mirosław Wróbel jest radiologiem - ja skorzystałem z usługi diagnostycznej, zleconej przez innego lekarza, stąd w punkcie 5 i 6 podałem odpowiedź "przymusową". Do rzeczy. Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagało badanie - nie odczułem, że się śpieszy, choć byłem ostatni. Doktor Wróbel jest w mojej ocenie uprzejmy i profesjonalny. Będę go polecał swoim bliskim i znajomym. I na koniec: do doktora Wróbla rejestruje się na konkretną ...

lekarz Joanna Cegielska

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany prawidłowo.

lekarz Andrzej Kościuszko

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Opinia dodana przez: Bogusława

Andrzej Lewszuk

Indywidualna Praktyka Lekarska Andrzej Lewszuk
15-562 Białystok

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i kompetentny. Zabieg cementowania dwóch kręgów kręgosłupa został wykonany szybko i precyzyjnie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mieczysław
{'id': 41633, 'name': u'\u015awi\u0119toch\u0142owice'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

lekarz Jerzy Szubiga

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
Warcka 2a lok. 16
98-200 Sieradz

Bardzo dobry lekarz, specjalista w swoim fachu. Warto iść prywatnie, jeśli sprawa jest ważna bo słyszałam że jest to najlepszy specjalista w okolicy. Bardzo miły i rzetelny, szczerze polecam!!
Zdecydowanie polecam.Bardzo kompetentny,z dużą wiedzą i ogromną kulturą osobistą.

dr n. med. Katarzyna Klonowska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłem u Pani doktor , już 2 razy na usg jamy brzusznej i nerek , przedstawiła bardzo czytelny opis. Robiła mojej dziewczynie usg piersi i też była bardzo zadowolona , świetna specjalistka, do tego jest bardzo miła i uprzejma.

dr Joanna Dolata

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Bylem juz na wizycie drugi raz, zmieniam teraz ortopedę i chciałem nowe badanie, atmosfera bardzo miła, dziewczyny były uśmiechnięte, dostałem archiwalne badanie bez najmniejszych problemów, w tym co robi Pani Dolata widać powołanie :) POLECAM
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Paweł De Abgaro Zachariasiewicz

Kopernika 3/21
36-200 Brzozów

Bardzo miły , POLECAM, uprzejmy w czasie badania punktualny, przystępny potrafi wysłuchać wszystkich dolegliwości, wiele lat byłam pacjentką doktora i po porzeczytaniu tej opinii stwierdzam ,że to wszystko prawda
Opinia dodana przez: ana

lekarz Tadeusz Ryncarz

Internista, Radiolog

Eichendorffa 7
47-150 Leśnica

obdarzony instynktem, bardzo wesoły, świetny diagnostyk, kompetentny, doświadczony

Magdalena Jakoniuk

Rehabilitant, Radiolog

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

lekarz Izabela Wiek

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Wspaniały lekarz diagnosta. Ma doświadczenie. Jest daqrdzo dobra, jeśli chodzi o sutek. Przesympatyczna, super babka. Polecam.

dr n. med. Alaa Hilles

Gabinet lekarski
54-206 Wrocław

Ambitny,konkretny,poważny tylko może trochę więcej uśmiechu w kierunku pacjentana ....to bardziej pomaga w tym zawodzie panie doktorze,wowczas pacjent obdarzy większym zaufaniem lekarza.poza tym ok
Opinia dodana przez: HANA

lekarz Jerzy Mistygacz

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Dr Mistygacz jest lekarzem z powołania, zainteresowany pacjentem, wspaniały fachowiec, polecam.........

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Konrad Szymczyk

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.