Radosław Grygiel

Ortodonta

Jako dziecko leczyłam się u doktora. Dobrych kilka lat nosiłam różne aparaty, kilka wyciąganych, na koniec aparat na stałe. Moim problemem była zbyt mała i wąską szczęka która nie mogla pomieścić moich wszystkich dużych zębów. Leczenie zakończyłam w wieku 12 lat aparatem stałym. Niestety po latach okazało się że muszę kontynuować leczenie i ponownie założyć aparat stały! Aparatów stałych nie ma sensu zakładać dzieciom ponieważ szczęka rosnie do 21 roku zycia, niestety moi rodzice byli tego nie swiadomi, a doktor to poprostu wykorzystał. Zęby się porozsuwały, pojawiła się mocna recesja dziąsła praktycznie nad każdym zębem i brak ponownego leczenia mógł skutkować nawet wypadnięciem zębów. Teraz jako dorosła kobieta muszę od nowa się leczyć. Dodatkowo okazuje się ze aparat miałam krzywo założony, prawa strona zgryzu byla skrzywiona do dołu. Jestem rozczarowana leczeniem u doktora, okazuje się ze wyciągnął pieniądze od moich rodziców. Bez sensu muszę przechodzić jeszcze raz przez to wszytko. Dodatkowo powiększenie szczęki było niezbyt skuteczne ponieważ nadal jest mi zalecana operacja, gdzie gdy byłam dzieckiem i rosłam byl idealny czas na takie działa lecz nie zostały odpowiednio podjęte.. Nie polecam, starta pieniędzy i zdrowia

Po pierwszym telefonie zrezygnowałam z podjęcia leczenia u Doktora. Dzwoniąc o godz. 19:20 polskiego czasu na numer podany na stronie orto-perfekt Pan Radosław Grygiel odebrał telefon nie dopuszczając mnie do słowa pożegnał mnie następującymi słowami cyt. "to nie ta godzina ,żeby dzwonić! Chyba ,że jest Pani w innej strefie czasowej! Dowidzenia!" następnie rzucił słuchawką. Zachowanie totalnie nie profesjonalne, w szczególności ,że na stronie nie ma podanych godzin otwarcia i zamknięcia gabinetu. Panie doktorze życzę by się Pan tak nie denerwował bo straszy Pan swoich potencjalnych pacjentów. Serdecznie odradzam!

Zawiodłam się. Efekt końcowy opłakany - zęby wyglądają gorzej niż przed leczeniem. Podczas leczenia Pan Grygiel opiłował 14 zębów. Przy zdejmowaniu aparatu uszkodził szkliwo zębów. Zdecydowanie nie polecam.

Pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza z takim podejściem do dzieci. Przesympatyczny, kompetentny, cierpliwy i bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam

Na aparat zdecydowałam się w wieku 30 lat,dlatego zależało mi na fachowcu, który wie,co robi.Polecam pana doktora,kompetentny,konkretny,pożartować potrafi,kalendarz ma zapełniony-o czymś to świadczy.

Fatalne wrażenie. Oglądał córkę kilka sekund, reszta wizyty to wycena aparatów. Na pytanie o to co może się stać jak nie zakupimy aparatu, wykrzyczał, że skąd ma wiedzieć, "trzeba książki wyciągnąć". Kiedyś przed laty był innym człowiekiem.

Polecam pana doktora wszystko tłumaczy,miły i konkretny.wizyta dość droga ale chyba jak wszędzie :-)

Bardzo przyjemny i porządny lekarz! polecam wszystkim!

Bardzo przyjemny i porządny lekarz! polecam wszystkim!

Osobiście polecam. Znajomi równierz zadowoleni.

Osobiście polecam. Znajomi równierz zadowoleni.

Szczery aż do bólu i zawsze daje nadzieje ,że na te pokrzywione kły jest sposób (by kiedyś były proste)