lek. stom. Radosław Jaworskilek. stom. Radosław Jaworski - zdjęcie profilowe

lek. stom. Radosław Jaworski

Chirurg stomatolog

Bardzo profesjonalny gabinet i jego personel.Szególnie polecam lekarza stomatologa Radosława Jaworskiego.Jego umiejętności,kultura osobista oraz podejście do pacjenta wyróżniają Go spośród wielu radomskich lekarzy.Nie boi się trudnych i skomplikowanych prac stomatologicznych.Wiem coś na ten temat,ponieważ byłam u dwóch innych stomatologów,okrzykniętych jako sławy radomskie,którzy nie potrafili poradzic sobie z problemem.A stoicki spokój i szczegółowe wyjaśnienie możliwości jakie można zastosowac w danym przypadku,zasługuje na najwyższy podziw w dzisiejszej dobie przeliczania minut na pieniądze.Nie żałuję żadnej złotówki wydanej w tym gabinecie. A ceny w porównaniu z innymi gabinetami niższe.Również chciałam bardzo podziękowac protetykom współpracującym za wykonanie pięknej i bardzo dobrze wykonanej pracy.

Jedyny kompetentny stomatolog z jakim miałam do czynienia.Siedzą pod gabinetem przed pierwszą wizytą,sam jego ton głosu mnie uspokajał,przemiły stomatolog-co rzadko się zdarza, nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Trafiłam do niego przeglądając ogłoszenia w internecie nie z polecenia i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Go innym.Teraz wizyty u stomatologa są dla mnie przyjemnością,a poza tym ma świetne podejście do dzieci.

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

Podczas wizyty konstruktywnie, rzeczowo i z wielką uprzjmością wyjasnił przyczynę choproby i przebieg jej leczenia.

Polecam .Fachowo,komfortowo,bez stresu .Tak było w gabinecie UNIDENT

Polecam .Fachowo,komfortowo,bez stresu .Tak było w gabinecie UNIDENT

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Radom"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radental"
Daszyńskiego 3
26-600 Radom