Chirurg Stomatolog Radom

Chirurg stomatolog Radom lek. stom. Radosław Jaworski

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
26-600 Radom

Bardzo profesjonalny gabinet i jego personel.Szególnie polecam lekarza stomatologa Radosława Jaworskiego.Jego umiejętności,kultura osobista oraz podejście do pacjenta wyróżniają Go spośród wielu radomskich lekarzy.Nie boi się trudnych i skomplikowanych prac stomatologicznych.Wiem coś na ten temat,ponieważ byłam u dwóch innych stomatologów,okrzykniętych jako sławy radomskie,którzy nie potrafili poradzic sobie z problemem.A stoicki spokój i szczegółowe wyjaśnienie możliwości jakie można zastosowac w danym przypadku,zasługuje na najwyższy podziw w dzisiejszej dobie przeliczania minut na pieniądze.Nie żałuję żadnej złotówki wydanej w tym gabinecie. A ceny w porównaniu z innymi gabinetami niższe.Również chciałam bardzo podziękowac protetykom współpracującym za wykonanie pięknej i bardzo dobrze wykonanej pracy.

Opinia dodana przez: jolar jolar2225

Małgorzata Dulska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radental"
Daszyńskiego 3
26-600 Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!

Opinia dodana przez: Hubert

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Pora
ulica Wodna 26
26-600 Radom

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia sytuację i określa ścieżkę leczenia, nie zbywa głupimi odpowiedziami. W przypadku dentysty, tym bardziej chirurga ważne jest być dobrym rzemieślnikiem, a dr Łasiński jest doskonały w tym co robi. Nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy nie uległ presji, gdy go poganiano ze względu na przyjazd ministra Dorna z bolącym zębem. Zachował spokój i skończył mi endodoncję zęba pod koronę, którą zresztą mam do tej pory. Minister SWiA musiał poczekać. Obecnie wróciłem na Górny Śląsk i brakuje tu tak dobrych dentystów jak dr Łasiński.

Opinia dodana przez: Piotr Z.

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kościuszki 6 lok.E
Radom

JESTEM PACJENTEM PANI DR.KUSZEWSKIEJ OD WIELU LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZARÓWNO JA JAK I MOJA ŻONA I DZIECI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE LECZENIA U INNEGO STOMATOLOGA.PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU.
OGROMANA KULTURA OSOBISTA ,INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA.POLECAM KLINIKĘ dr.KUSZEWSKIEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM I WSZYSCY SĄ OGROMINIE ZADOWOLENI.

NZOZ Prywatny Gabinet stomatologiczny
Staszica6/8