lek. dent. Danuta Kotur

Bezbolesne leczenie, gabinet na wysokim poziomie, wszystko wytłumaczone od początku do końca, i bardzo miła atmosfera

Świetna lekarz. Bałem się dentysty jak diabeł święconej wody a u niej czułem się jak bym szedł do internisty. Przy któreś wizycie nawet przysnąłem na fotelu podczas leczenia kanałowego ( a mówili że to boli ;-) Świetną sprawą przy pierwszej wizycie było zagadywanie mnie przez Panią doktor ,dzięki czemu stres i strach szybko zniknął. Widać że gabinet, opieka i personel na najwyższym poziomie. Dzięki Pani doktor mam super uśmiech . Po prostu BARDZO BARDZO POZYTYWNIE !!!

Pani Danuta jest jednym z najlepszych stomatologow w radomiu i jego okolicach, bardzo kompetentna i wiec o robi. Wszystkim bardzo polecam

Polecam Pani dr Kotur podjęła się leczenia, gdzie inni dentyści chcieli od razu usuwać ząb, a Pani dr uratowała to co z niego pozostało i tak juz 2 lata cieszę sie tym ze nie spaceruje bez "czwórki". Niestety kosztu wizyty nie pamietam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo kompetentny lekarz, polecam szczerze.