dr n. med. Radosław Kaczmarek

Okulista

Jako pacjentka dr.R.Kaczmarka moge wyrazic sie o Nim w samych superlatywach.Jako lek.okulista jest wspanialym i kompetentnym i co dla mnie najwazniejsze wyjatkowo skutecznym chirurgiem-dzieki szbkiej i skutecznej operacji mojego oka /zabieg witrektomia/ odzyskalam calkowicie wzrok.Po uplywie pol roku Doktor zlikwidowal zacme ,co daje mi komfort widzenia.Pan dr.Kaczmarek ma cudowne podejscie do pacjenta- nie liczac czasu odpowiada cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania -a przy tym jest bardzo uprzejmy i bezposredni. Zycze wszystkim potencjalnym chorym z problemami okulistycznymi aby mieli szczescie dostac sie do tak niezwyklego Lekarza-Okulisty!

Znam tego lekarza jako pacjent od ponad roku. Uważam go za wzór osobowościowy człowieka łączącego powołanie z niezwykła kompetencją i odpowiedzialnością potrafi z działać naprawdę niezwykle cuda w ratowaniu ludzkiego wzroku bo to naprawdę najnowocześniejszy fachowiec godny do polecenia wszystkim pacjenta z polski jak i zagranicy. Powodzenia panie doktorze to naprawdę wspaniale ze liczy się pacjent a nie kariera. wszystkiego dobrego życzy pacjent kaziemierz ten od pekniętej galki ocznej.

wszystkiego dobrego życzy pacjent kaziemierz ten od pekniętej galki ocznej.

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

oko
Olszewskiego Karola 58