Fachowiec + Człowiek = Kompetencja + Kultura + Przykład dla innych, bez względu na zawód.Szczerze polecam.

To profesjonalny, serdeczny, bezinteresowny lekarz. Niezwykle pomocny w moim - dość skomplikowanym przypadku, gdzie zabiegi są przeprowadzane cyklicznie. Za każdym razem otrzymuję rzertelne informacje, zabiegi operacyjne przeprowadzane są sprawnie i bez komplikacji. Przy czym dr Molga nigdy nie traktuje przypadków pacjentów powierzchownie, poświęcając czas - zarówno przyndiagnostyce jak i leczeniu poopoeracyjnym. Niestety, dr Radosław Molga, jest również wyjątkiem w radomskim oddziale urologicznym.

Jest to "anioł w ludzkim ciele". :) tak mówi moja mama , która jest jego pacjentką.To jedyny człowiek zasługujący na miano lekarza na odziale urologii w Radomiu. Ja rownież mialam kontakt z dr Molgą w szpitalu.To kulturalny, spokojny, wyważony i bezinteresowny człowiek. Udziela dokładnych informacji zarówno o chorobie jaknimo przebiegu leczenia, cechuje się niezwykłym podejściem do pacjentów, cierpliwoscią i wyrozumiałością.To bardzo ważne. Poza tym to wykwafikowany specjalista urolog. Każda operacja czy zabieg do tej pory, wykonany był bez powikłań - mimo dość specyfucznego problemu z jakim zmaga sie moja mama.

Wyśmienity specjalista moja ocena mówi sama za siebie, jak na Radom to po prostu rodzynek, wśród radomskich urologów typu ziel itp. Nie wiem skąd opinia o naciągaczu mojego mojego poprzednika, może to hipochondryk czekający aż ktoś mu nową wymyśli chorobę.

Niezwykle sympatyczny jako człowiek w relacji z pacjentem,ciepły,serdeczny.Trudno mi oceniać takiej klasy specjalistę jako laikowi ale jako pacjent nie mam po prostu słów uznania.Gdyby tak większość lekarzy?...lżej byłoby chorować.

Pan Doktor Radosław Molga to spoko Gość przyjmuje Pacjęta i rozmawia z nim jakby to był ktoś z Jego Rodziny.Kompetentny Lekarz z powołania do swego zawodu. Aczy wizyta prywatna czy publiczna nie ważne Pan Doktor jest takim samym człowiekiem.

baaaaaaardzo miły lekarz! jak nie z Radomia! uprzejmy i kompetentny.pomógł mi sie pozbyc kamieni

Bardzo kompetentnylekarz,uprzejmy ma podejscie do pacjenta

Bardzo kompetentnylekarz,uprzejmy ma podejscie do pacjenta

wyraznie odbiega od swoich kolegow na oddziale na plus, jest mily, kompetentny, interesuje sie kazdym pacjentem, na dyzurze podejdzie, obejrzy karte, zapyta o szczegoly - objasni cel i metode leczenia...

Gdyby TAKICH lekarzy było choć 30%, wielu chorych poznałoby smak zdrowia. Doświadczony chorobą i Wyleczony

Wciąż poszukujesz "Urolog Radom"?

ulica Jana :Pawła 9a
27-100 Przysucha
ulica dr Anki 4
26-400 Iłża
Radomski Szpital Specjalistyczny
ulica Adolfa Tochtermana 1
26-600 Zakrzew
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7
Centrum Bernardyńska