lek. med. Rafał Chmielewskilek. med. Rafał Chmielewski - zdjęcie profilowe

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem,
chirurgiem głowy i szyi.

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem,
chirurgiem głowy i szyi.

Prowadzę specjalistyczną prywatną praktykę laryngologiczną i pracuję na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Zajmuję się leczeniem operacyjnym nosa i zatok, migdałków i chrapania.
Wykonuję zabiegi technikami klasycznymi, elektrochirurgii, chirurgii radiofalowej, laserowej i kriochirurgii w szerokim zakresie dziedziny otorynolaryngongologii.

W ambulatorium wykonuję zabiegi w znieczuleniu miejscowym oraz zajmuję się diagnostyką i leczeniem zachowawczym chorób głowy i szyi.

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i na takie wizyty czeka się niekiedy miesiącami-> powiedziałam to temu Panu-> wzruszając ramionami stwierdził żebym poszedł prywatnie. Dla mnie jest to skandal, że uważany i szanowany lekarz znając kodeks etyki lekarskiej w ten sposób traktuje pacjenta, który nie przyszedł przecież z bólem gardła tylko z przeszywającym bólem ważnego narządu, jakim jest słuch. Raz na 28 lat zdarzyło mi się w życiu zachorować tak, że potrzebowałem pomocy lekarskiej- i została mi ona udzielona w wyżej opisany sposób (oczywiście- ironia). Od 18 lat pracuję i miesięcznie oddaję na ubezpieczenie zdrowotne ok. 370 zł. Z chęcią zrezygnowałbym z opłacania tych składek-> 10 lat pracy x 12 m-cy x 370 zł = 44.400,00 zł. Za 44 tyś. 400 zł miałbym taką prywatną wizytę, że lekarz chodziłby koło mnie przez cały tydzień nie opuszczając mojego łóżka, tak przynajmniej sądzę. A muszę płacić na "polski system" przez 10 lat - gdzie pacjenci przyjmowani są w taki sposób i ja również tak zostałem potraktowany. BRAWO POLSKO! BRAWO POLSKI RZĄDZIE!

Lekarz godny polecenia!!!18.12 miałam usuwane migdałki przez niego w WIML-u i jestem bardzo zadowolona.Od samego początku Doktor o wszystkim informował-jak będzie przebiegała operacja,jak się będę czuć przez pierwsze godziny po.....,jak również jakie mogą być powikłania.Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem jego osoby,oby wszyscy lekarze byli tacy jak on.Widać,iż jest to Doktor z powołania,którego interesuje los pacjenta:). Szczerze polecam,Małgorzata L-N.

Jestem zadowolony z profesjonalizmu pana Rafala. Mily czlowiek dobrze informoje i przebiegu leczenia dzis wlasnie wyszedlem i polecam. Polecam rowniez pania dr. Paulinę Zielińską ktora mnie operowal polecam tych lekarzy z czystum sumieniem

Od pierwszego momentu Pan Dr ujal mnie swoim taktem i kultura.Posiada niezwykla,jak na te czasy, umiejetnosc sluchania.W czasie wizyty poczulam jakbysmy sie znali nieco dluzej wiec stwarza pacjentowi przyjazna atmosfere.Kryptoliza nie jest zbyt przyjemnym zabiegiem lecz kompetencja Pana Dr zrekompensowala dyskomfort.Polecam z calego serca.

Jest to jeden z najgorszych lekarzy jaki mi się w życiu trafił. Poszedłem do niego z objawami problemu z połykaniem od ponad 2miesięcy, lekki ból gardła i pieczenie. Lekarz ten nie udzielił fachowej porady, nie zalecił żadnego leczenia i nie przepisał żadnych leków/preparatów pomagających lub uśmierzających miałem odczucie jakby chciał się mnie jak najszybciej pozbyć, informacje wyciągałem niemal na siłę.

Jest to jeden z najgorszych lekarzy jaki mi się w życiu trafił.

13 maja 2012 (niedziela) W arszawa, ul. Banacha 1a zgłosiłam się po pomoc na ostry dyżur laryngologiczny z ostrym bólem ucha promieniującym na żuchwę pan Chmielewski na początku wizyty zapytał dlaczego zgłosiłam się własnie tutaj. Po zajrzeniu do ucha stwierdził, że jeszcze stan jest normalny choć nie neguje, że ucho mnie boli i powiedział, że prawdopodobnie dopiero coś się rozwinie za trzy dni. Zamiast zapobiec pogorszeniu stanu zdrowia nie zrobił nic! Mój lekarz-laryngolog prowadzacy zalecił mi w wyżej opisanych przypadkach niezwłocznie zgłaszać się po pomoc lekarską ponieważ wielokrotnie miałam problemy laryngologiczne i jestem po operacji. Natomiast pan Chmielewski zalecił ustnie - nie wpisał tego do karty informacyjnej izby przyjęć - wzięcie środka przeciwbólowego. Ot całe leczenie.

Właściwy człowiek we właściwym miejscu..aż dziw że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy lekarze..z powołania anie z chęci zysku..Dziękuję Panie Doktorze :)

Uważam,że jest to jest z lepszych lekarzy laryngologów jakiego poznałam. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi,zawsze wysłucha i chce pomóc. Jest również kompetentny i za każdym razem stawia diagnozy przemyślanie. Zawsze uśmiechnięty,uprzejmy i zdecydowanie polecam tego lekarza.

Kompetencja, zaufanie jakie wzbudza oraz czas jaki poświęca pacjentowi wedlug mnie stawia go na pierwszym miejscu w rankingu lekarzy larybgologów jakich mialam okazję poznać. Dokładny (na stole operacyjnym jak i przy zabiegach), konkretny, delikatny i przystojny :o)

Pan doktor udzielał mi porady na ostrym dyżurze. Mimo wielu pacjentów, uważnie i spokojnie mnie wysłuchał. Zbadał, udzielił wyczerpujących informacji. Odpowiadał na każde pytanie, z poczuciem humoru, kulturalnie i miło. Serdecznie polecam tego lekarza!