no cóż, powiem krótko uratował życie mojej mamie. lekarze w Szpitalu na Wrocławskiej leczyli ja na rwę kulszową a okazało sie ze ma niedrożność jelit,.czas leczenia bardzo długi ale sie udało.Podejście do pacjenta i rodziny pełne podziwu.Dziękuje mu za troskę, zaangażowanie pełne, zero spychologii, wiedzę i za mamę. Pozdrawiam z całym szacunkiem.

Lekarz, któremu zależy na pacjentach, kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy, a przy tym delikatny i sympatyczny. Zdecydowanie godny polecenia - widać, że to lekarz z powołania!

Niesamowity lekarz, który zasługuje na same najlepsze słowa i opinie. Kompetentny z ogromną wiedzą, fajnie też traktuje swoich pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, umie się dogadać.

Uratował mi życie! Naprawił błąd innego lekarza, który to odesłał mnie domu z niedrożnością jelit w wyniku zrostu pooperacyjnego. Kompetentny, miły, wzór lekarza zatroskanego o pacjenta.

Ja jestem pacjentką z Tarnowa i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych lekarzy na jakiego do tej pory trafiłam. Kompetentny i profesjonalny. Bardzo oddany swojej pracy.

Doskonały lekarz, z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Do tego fajny i sympatyczny człowiek, któremu zależy na pacjentach. Polecam!

Przyjmuje też w Tarnowie (Słoneczna 32). Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Znakomity lekarz ale też fajny człowiek. Polecam

Super fachowiec pomógł mi przy moich złamanych palcach u nogi polecam

Super fachowiec pomógł mi przy moich złamanych palcach u nogi polecam

fajny lekarz - miałam z nim kontakt na SORze w czasie ataku woreczka żółciowego- pomógł, zaoferował wizytę w przychodni przyszpitalnej bez żadnych skierowań.

Polecam .......expert w swojej dziedzinie

Polecam .......expert w swojej dziedzinie

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka