lekarz Rafał Putrym

Laryngolog

Mnie nie przelytal doslownie o nic zajrzal do gardla nie dotykajac patyczkiem nawet jezyka a badanie nosa (zatok)wygladalo podobnie mowilam ze mam problemy z polykaniem czuje zly stan zatok o nic nie zapytal byle jak zbadal i antybiotyk gdzie podkreslalam problemy z polykaniem tabletek (mial obowiazek dac w plynnej postaci)dobry byl chyna 10 lat temu.

Bardzo miły, spokojny lekarz. Zebrał dokładny wywiad, przeanalizował wyniki + badanie lekarskie, wytłumaczył co się dzieje i skierował do leczenia operacyjnego. Wizyta odbyła się w przychodni w ramach NFZ. Leczenie operacyjne w szpitalu Copernicus. Polecam.

Bardzo uprzejmy i miły.Godny polecenia fachowiec.Chodziłam do kilku lekarzy ale dopiero Pan Doktor mi pomógł.Gorąco polecam!

Bardzo miły i cierpliwy lekarz.Do tego specjalista laryngologii dziecięcej!!!Bardzo pomógł w leczeniu naszego maluszka.Gorąco polecam!

Lekarz jak najbardziej godny polecenia.Bardzo uprzejmy i miły.Szybko ustalił właściwą diagnozę i zastosował skuteczne leczenie.

Byłam, na wizycie tylko raz i jak się okazało synek ma trzeci migdał. Lekarz nie chciał od razu "szaleć" i zapisał nam inhalator, który mieliśmy stosować przez 2 miesiące. Migdał jest do usunięcia. Jak się dowiedziałam od innych lekarzy inhalator ani inne leki tu już niestety nie pomogą.

Lekarz Rafał Putrym operował, a właściwie ratował mnie w lipcu 2011 z powodu silnego krwotoku po usuniętych migdałkach. Zawdzięczam mu bardzo wiele, wykazał się cierpliwością i zimną krwią. Szczerze polecam go i życzę wielu sukcesów.

Bardzo inteligentny, madry i doswiadczony lekarz.

Bardzo inteligentny, madry i doswiadczony lekarz.

Pan Doktor naprawdę godny polecenia! Przede wszystkim kompetentny, miły i sympatyczny. Bardzo mi pomógł. Polecam!

Polecam tego Lekarza. Bardzo szybka i trafna diagnoza

Polecam tego Lekarza. Bardzo szybka i trafna diagnoza