dr n. med. Rafał Sapuła

Rehabilitant

Każdy kto ma problemy z kręgosłupem, ma ograniczenia ruchowe powinien trafić do Pana dr Sapuły. Lekarz z powołania,który pomaga zrozumieć chorobę i każdego traktuje z należytym szacunkiem. A przede wszystkim naprawdę jest skuteczny i po maga

maga

Bardzo kompetentny lekarz, bardzo podobało mi się, że konkretnie podsumował wizytę: rozpoznanie, trzeba zrobić to, a potem to..., nie zgrywa się na wszechwiedzącego, konsultował się w mojej sprawie z profesorem z Warszawy

Polecam doktora Sapułę każdemu! Leczę się u niego już od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa, która pogłębiła się po ciąży i doskwierała strasznie podczas drugiej, dzięki doktorowi i technikom przez niego stosowanym ból był lżejszy a życie łatwiejsze. Wspaniałe podejście do pacjenta, inni lekarze mogą się od niego tylko uczyć.

Wspaniały człowiek!!! Doskonały fachowiec. Specjalista nie tylko w dziedzienie rehabilitacji.Pomógł mi wtedy kiedy inni lekarze zawiedli. Zawdzięczam mu bardzo wiele.

Wspaniały lekarz z powołania i powinni inni lekarze brać z niego przykład pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz a przy tym ( co rzadko u lekarzy spotykane )przesympatyczny i skromny facet.Polecam.

Bardzo przyjazny ludziom lekarz, ma czas dla pacjenta, poza tym konkretny i oczytany, wyszedłem z gabinetu zdrowszy

Moja mama leczona była przez kilka miesiecy na ból kolana, stopy,a okazało się, że to zakrzep w żyle, pan doktor rozpoznał to wysłał nas nu usg, co potwierdziło jego przypuszczenia i zaczął leczyć . Już jest dobrze, ale moja mama mogła umrzeć. Bardzo mu dziekujemy, szczególnie za wnikliwość

Pan Doktor bardzo mi pomógł, miałam poważne problemy z kolanem, potrafił dobrze zdiagnozować i zastosował skuteczne leczenie.Poleciła mi Pana Doktora koleżanka, której pomógł z bólem barku. To bardzo fachowy i przyjazny ludziom człowiek, szkoda, że tak mało podobnych lekarzy...

Jestem wdzięczna temu Doktorowi-człowiekowi, którego praca nie polega na obsłużeniu kolejnego zarejestrowanego numerka, tylko na leczeniu, życzę wszystkim by tylko takich lekarzy spotykali na swojej drodze, a najbardziej to życzę zdrowia!:)