lekarz Rafal Wisniowski

Onkolog

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty. Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Lekarz, który kocha swoja pracę a pacjenta traktuje jak człowieka a nie przypadek medyczny. Godny polecenia!!!!

bezwzględnie polecam za podejście i profesjonalizm, oraz za wyjątkowo ludzkie podejście do pacjenta. Polecam

wspannialy czlowiek. wspannialy lekarz. pacjent jest dla niego najwazniejszy. wszyscy go kochaja a w szczegolnosci wdzieczni pacjenci.niech bog otoczy go i jego rodzine swa opieka. a ty doktorze nigdy sie nie zmieniaj, badz dalej soba...

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz, drugiego takiego trudno znaleźć. Niech się Pan doktor nigdy nie zmienia.

Potwierdzam-wspaniały lekarz,najlepszy z jakim się spotkałam.Miły,kompetentny,bezinteresowny-jednym słowem ewenement na polskim rynku medycznym.

Pełen profesjonalizm. Trudno teraz znaleźć równie poważnie podchodzącego do pacjenta lekarza.