lekarz Rafał Zwierzykowski

3,5

Leczył mojego syna na szereg różnych rzeczy z których żadna nie była tą właściwą. Kiedy mieliśmy już trafną diagnozę od innego lekarza to wymyślał niestworzone historie które miały zaprzeczyć tamtej diagnozie. Ogólnie rzecz biorąc popisowe wręcz dyletanctwo z którym ten pan się nie kryje. Z przeziębieniem można się wybrać. Raczej z niczym poważniejszym.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko na najwyższym poziomie :) po wizytach u Pana Zwierzykowskiego szybko wracałem do zdrowia. Zna sie na swojej pracy jak mało kto no i przede wszystkim uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam

Wciąż poszukujesz " Węgorzewo"?

Kopernika 46A
10-900 Olsztyn