lekarz Rafał Zwierzykowski

2,7

Jestem rozczarowana. Zupełny brak kontaktu, nie odbiera telefonu i nie oddzwania chociaż w trakcie pierwszej rozmowy po -kontakcie z ordynator-wyraził zgodę na telefonowanie na wyświetlony numer . Nie można dowiedzieć się o bliskich. Niby miły niby komunikatywny ale nic z tego nie wynika. Nie polecam.

Uważam, że pan Doktor, jest osobą bardzo wyrozumiały i uprzejmy, potrafi wysłuchać i zapytać się, szereg obowiązku mając dyżur, znalazł czas na rozmowę, trafił z diagnoza u mego partnera, co spowodowało poprawę zdrowia mego partnera, po dwóch dniach zauważyłam różnice. Pozdrawiam i polecam.

Najważniejsze dla niego są dodatki i misja covidova. Inne choroby nie istnieją. Nie pyta nie szuka przyczyn, samemu trzeba wiedzieć co dolega. Najważniejsza jest maseczka, a człowiek może umierać z bólu.

Z czystym sumieniem mogę polecic Pana Rafała. Trafna diagnoza i "przyjemny" powrót do zdrowia. Bardzo kompetentna osoba i bardzo dobry lekarz, przyjazny i uprzejmy dla pacjenta

Tragedia!!!!! Najgorszy lekarz jakiego spotkałam! Nie odezwał się ani słowem, o nic nie pytał (sama wszystko tłumaczyłam bo jednak chciałam uzyskać rzetelną pomoc) na koniec tej beznadziejnej wizyty wpisał całą kartkę jakichś leków i nie mówił NIC na temat tego jak mam postępować w związku z chorobą. Zapytałam biorąc receptę czy to jest wszystko co może dla mnie zrobić, a ten człowiek odpowiedział "a co mam jeszcze zatańczyć?". Żenada!!! Współczuję mieszkańcom Węgorzewa takiego człowieka w roli lekarza.

Leczył mojego syna na szereg różnych rzeczy z których żadna nie była tą właściwą. Kiedy mieliśmy już trafną diagnozę od innego lekarza to wymyślał niestworzone historie które miały zaprzeczyć tamtej diagnozie. Ogólnie rzecz biorąc popisowe wręcz dyletanctwo z którym ten pan się nie kryje. Z przeziębieniem można się wybrać. Raczej z niczym poważniejszym.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko na najwyższym poziomie :) po wizytach u Pana Zwierzykowskiego szybko wracałem do zdrowia. Zna sie na swojej pracy jak mało kto no i przede wszystkim uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam