lekarz Rafał Zwierzykowski

3,5
3,3

Z czystym sumieniem mogę polecic Pana Rafała. Trafna diagnoza i "przyjemny" powrót do zdrowia. Bardzo kompetentna osoba i bardzo dobry lekarz, przyjazny i uprzejmy dla pacjenta

Tragedia!!!!! Najgorszy lekarz jakiego spotkałam! Nie odezwał się ani słowem, o nic nie pytał (sama wszystko tłumaczyłam bo jednak chciałam uzyskać rzetelną pomoc) na koniec tej beznadziejnej wizyty wpisał całą kartkę jakichś leków i nie mówił NIC na temat tego jak mam postępować w związku z chorobą. Zapytałam biorąc receptę czy to jest wszystko co może dla mnie zrobić, a ten człowiek odpowiedział "a co mam jeszcze zatańczyć?". Żenada!!! Współczuję mieszkańcom Węgorzewa takiego człowieka w roli lekarza.

Leczył mojego syna na szereg różnych rzeczy z których żadna nie była tą właściwą. Kiedy mieliśmy już trafną diagnozę od innego lekarza to wymyślał niestworzone historie które miały zaprzeczyć tamtej diagnozie. Ogólnie rzecz biorąc popisowe wręcz dyletanctwo z którym ten pan się nie kryje. Z przeziębieniem można się wybrać. Raczej z niczym poważniejszym.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko na najwyższym poziomie :) po wizytach u Pana Zwierzykowskiego szybko wracałem do zdrowia. Zna sie na swojej pracy jak mało kto no i przede wszystkim uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam