lekarz Raqeeb Dabwan

Neurolog

2,6

Oj to nie było ładne panie kolego. To, że pracuje pan wśród NAJLEPSZYCH nie znaczy, że pan jest "najlepszi" Dlatego wystawiam koledze jedynkę.

Oj to nie było ładne panie kolego.
To, że pracuje pan wśród NAJLEPSZYCH nie znaczy, że pan jest "najlepszi"
Dlatego wystawiam koledze jedynkę.

pozdrawiam pana doktora jest bardzo dobry jest najlepszi. polecam

pozdrawiam pana doktora jest bardzo dobry jest najlepszi. polecam

Nie piszę jako pacjent, tylko jako syn, którego starsza matka leżała na neurologii. odwiedzałem ją w szpitalu i miałem okazję mieć do czynienia z doktorem. według jego diagnozy moja matka powinna już nie zyć. A babcia sobie spokojnie żyje (jest starszą schorowaną osobą, ale jest). napiszę tylko jedno co zauważyłem odwiedzając matkę. mnóstwo prywatnych pacjentow było przyjmowanych przez doktora w trakcje jego dyżurów. jestem ciekawy kto płacił szpitalowi za korzystanie ze sprzętu. czy prywatni pacjenci, czy może doktor? w końcu w tym samym czasie zarabiał podwójnie.

Miałem kontakt z panem doktorem w Mielcu w szpitalu - na neurologii. Miły i sympatyczny zwłaszcza w stosunku do pacjentek. Nie będę opisywał szczegółów leczenia, ale napiszę tak: mam bardzo mieszane odczucia jeżeli pan doktor - jeszcze nie specjalista neurolog - w dosyć dwuznaczny sposób wyraża się o fachowości bardziej doświadczonego personelu (lekarze neurolodzy z tego samego oddziału) Czytam te pozytywne opinie i nadziwić się nie mogę skąd się wzięły. Z pewnością jedna prywatna wizyta u sympatycznego pana doktora to zupełnie co innego niż kilka dni w szpitalu na oddziale.

mądry dobry człowiek pomaga ludzi . jest super polecam

mądry dobry człowiek pomaga ludzi . jest super polecam

polecam pana doktora dabwana przesympatyczny człowiek prowaził moja mama dzieki nimu mama zyje . mam miała tętniaka mozgu.

Bardzo miły, kontaktowy i uprzejmy lekarz. Diagnoza trafna w 100%. Sprostowanie do komentarza niżej ten lekarz nie przyjmuje dzieci więc komentarz ,,trochę" mija się z prawdą.

Doskonały lekarz w kontakcie z pacjentem , a także z rodziną a co za tym idzie to bardzo trafnie stawiana diagnoza.Podejście do pacjenta wzorowe,oby więcej było takich lekarzy (w mieleckim szpitalu)

polecam tego doktora bardzo madry diagnoza w 100% miły umie rozmawiac . jest kompetentny

lekarz ten jtest miły umie rozmawiac z ludzmi . polecam tego lekarza

lekarz ten jtest miły umie rozmawiac z ludzmi . polecam tego lekarza