lekarz Raszida Aleksandrowicz-Kuśmierek

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Ma podejście do dzieci, bardzo lubią do niej przychodzić, ja zreszta też bo wiem, że badanie i wywiad przeprowadzi bardzo dokładnie, odpowie na każde moje pytanie. Wychodząc z gabinetu jestem usatysfakcjonowana. Do tej pory jej diagnozy były trafne.

lekarz na 6+ pełna kompetencja, dbałość o pacjenta, uprzejmość.Godne podziwu zaangażowanie w swoją prace. Polecam

Witam, uważam że to najlepsza lekarka jaką znam. Wielokrotnie pomogła mi i doradziła w wielu różnych problemach, leki które przepisuje są zawsze idealnie dobrane i bardzo pomagają. Jest uprzejma, kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Myślę że wielu innych lekarzy mogłoby uczyć się od niej odpowiedniego podejścia do pacjenta. Godna polecenia!

Witam,

Wciąż poszukujesz " Bełchatów"?

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście A