lekarz Raszida Aleksandrowicz-Kuśmierek

Bardzo nie miła. Przez telefon nakrzyczyała że ona nie będzie po innym lekarzu badać pacjenta... Nie miła opryskliwa. Brak empatii NIE POLECAM!!!!

Bardzo nie miła.
Przez telefon nakrzyczyała że ona nie będzie po innym lekarzu badać pacjenta...
Nie miła opryskliwa.
Brak empatii
NIE POLECAM!!!!

Wspaniała pani doktor Raszida wielokrotnie mi pomogła nawet w takiej kwestii jak powinien to zrobić lekarz specjalista mnie wielokrotnie pomogła jest miła porozmawia wyjaśni gorąc polecam panią doktor Raszida

Świetna Pani Doktor. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wysłucha, wytłumaczy. Jak się coś dzieje to przyjmie bez kolejki. Gorąco polecam.

Świetna specjalistka w swojej dziedzinie,doświadczony lekarz, zawsze uśmiechnięta miła kobieta z fachowym podejściem do pacjenta.Polecam.

Pani doktor to jakis zart. Takich porad to pani na kasie (z calym szacunkiem dla pan kasjerek, ich praca jest zdecydowanie bardziej wartosciowa niz "pani doktor") moglaby udzielac. Pani doktor w ogole nie okazuje szacunku pacjentowi, nie slucha. Nie zalezy jej na dobru pacjenta, a na tym zeby komus wpakowac kolejne piguly. A jak nie pasuje to kaze sobie "googlowac"! to po co w ogole wizyta?

Serdecznie polecam Pania Doktor. Wszystko idealnie i profesjonalnie. Bez zbędnych ceregieli. Rzeczowo i na temat :)

Lekarka zbywająca pacjenta. Nie potrafiła udzielić fachowej teleporady, tłumacząc się napiętym grafikiem pracy. Przede wszystkim podnosząca głos na pacjenta, co zupełnie nie powinno mieć miejsca. Wspomniana teleporada pokazała niestety nieprofesjonalizm oraz brak wyczucia i podejścia do problemów pacjenta. Kompletnie nie polecam...

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Ma podejście do dzieci, bardzo lubią do niej przychodzić, ja zreszta też bo wiem, że badanie i wywiad przeprowadzi bardzo dokładnie, odpowie na każde moje pytanie. Wychodząc z gabinetu jestem usatysfakcjonowana. Do tej pory jej diagnozy były trafne.

lekarz na 6+ pełna kompetencja, dbałość o pacjenta, uprzejmość.Godne podziwu zaangażowanie w swoją prace. Polecam

Witam, uważam że to najlepsza lekarka jaką znam. Wielokrotnie pomogła mi i doradziła w wielu różnych problemach, leki które przepisuje są zawsze idealnie dobrane i bardzo pomagają. Jest uprzejma, kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Myślę że wielu innych lekarzy mogłoby uczyć się od niej odpowiedniego podejścia do pacjenta. Godna polecenia!

Witam,