lekarz Raszida Aleksandrowicz-Kuśmierek

Serdecznie polecam Pania Doktor. Wszystko idealnie i profesjonalnie. Bez zbędnych ceregieli. Rzeczowo i na temat :)

Lekarka zbywająca pacjenta. Nie potrafiła udzielić fachowej teleporady, tłumacząc się napiętym grafikiem pracy. Przede wszystkim podnosząca głos na pacjenta, co zupełnie nie powinno mieć miejsca. Wspomniana teleporada pokazała niestety nieprofesjonalizm oraz brak wyczucia i podejścia do problemów pacjenta. Kompletnie nie polecam...

Najlepszy pediatra na jakiego trafiłam. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Ma podejście do dzieci, bardzo lubią do niej przychodzić, ja zreszta też bo wiem, że badanie i wywiad przeprowadzi bardzo dokładnie, odpowie na każde moje pytanie. Wychodząc z gabinetu jestem usatysfakcjonowana. Do tej pory jej diagnozy były trafne.

lekarz na 6+ pełna kompetencja, dbałość o pacjenta, uprzejmość.Godne podziwu zaangażowanie w swoją prace. Polecam

Witam, uważam że to najlepsza lekarka jaką znam. Wielokrotnie pomogła mi i doradziła w wielu różnych problemach, leki które przepisuje są zawsze idealnie dobrane i bardzo pomagają. Jest uprzejma, kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Myślę że wielu innych lekarzy mogłoby uczyć się od niej odpowiedniego podejścia do pacjenta. Godna polecenia!

Witam,