dr n. med. Regina Rachowska

Dermatolog

bardzo dobry lekarz!. Trafiłam do pani dr po długich poszukiwaniach i długotrwałym leczeniu przez kolejnych "dermatologów". rzeczowo zbadała problem, zleciła badania krwi - by wyszukać prawdziwą przyczynę! schorzenia, a nie by leczyć same objawy. koszt wizyty wysoki, jednak rzetelna informacja kosztuje. ktoś wcześniej napisał o rozdawaniu ulotek - wg mnie dobry pomysł, przynajmniej nie muszę biegać do lekarza z notatnikiem i spisywać wszystkie polecane kosmetyki.

Najlepszy dermatolog w Gliwicach.Zmianę na skórze, której inny dermatolog nie poświęcił uwagi nie przepisując mi na nią nic, uznając iż tylko można pozbyć sie jej chirurgicznie w dodatku odsyłając żebym przyszła za miesiąc bo ,,zobaczymy" co się z tego wykluje p.doktor wyleczyła w 2 tygodnie. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładny wywiad dot. chorób i aktualnego stanu zdrowia.Polecam wszystkim

Mloda babka moze jedynie leczyc trądzik nastolatkom z gimnazjum na tym konczaą sie kompetencje babka duzo gada wrecza ulotki i opowiada rozne historie za 120zl odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fatalna jest

Najlepszy dermatolog w Gliwicach! Wszystkie poniższe opinie o Pani Doktor są jak najbardziej prawdziwe. Koszt wizyty może wysoki, ale naprawdę warto. Cieszę się, że trafiłem na taką lekarkę z powołania...

Bardzo dobry fachowiec.Polecam !!!Wiedza poparta wieloletnią praktyką w szpitalu klinicznym. Bardzo uprzejma i kompetentna . Pełne zaufanie. Są jeszcze w tym kraju lekarze z powołania. Chociaż ich coraz mniej.

Lekarzy oceniamy po efektach. Mi pomogła, więc ocena kompetencji pozytywna. Do tego po raz pierwszy spotkałem lekarza który poswięcił mi tak dużo czasu i jest tak miły i uprzejmy. Jedyne co się z tym wiąże, to umówiony czas wizyty jest zazwyczaj mocno przesunięty. W gabinecie na Zygmunta Starego pomieszczenie mogłoby być lepiej wyciszone, bo na korytarzu dużo słychać i może to dla niektórych powodowac dyskomfort. Zdecydowanie POLECAM tego dermatologa

Wspaniały lekarz. Z trądzikiem żyłem ponad 15 lat, pani doktor dzięki skutecznej terapii wyleczyła mnie z tej przykrej choroby w 8 miesięcy, mam nadzieję że na zawsze. W przypadku ewentualnych problemów dermatologicznych w przyszłości z pewnością wrócę do Pani Doktor.

pani Doktor , oprócz profesjonalizmu - ma jeszcze szczęście i umie postwic własciwą diagnozę , a co za tym idzie - umie wyleczyć z choroby - np z Łuszczycy- mi sie to udało i mam w tej chwili ( od ok 1 roku) zajete może 5% w stosunku do stanu przed leczeniem . leczę sie juz 15 lat i dopiero teraz sie to odmieniło. Gratuluję sobie i cieszę sie , że udało mi sie znaleźć pania Doktor. jedyna wada tych kontaktów , to czas , chciało by sie dłużej pogadać ...

Gratuluję sobie i cieszę sie , że udało mi sie znaleźć pania Doktor.
jedyna wada tych kontaktów , to czas , chciało by sie dłużej pogadać - a pacjenci czekaja za drzwiami ( słychać przez drzwi)

Absolutnie i zdecydowanie poleciłabym (i polecam) Panią Doktor Rachowską wszystkim, którzy mogą potrzebować pomocy specjalisty dermatologa. Pomogła mi opanować niezwykle trudną sytuację (po błędnej diagnozie innego specjalisty), wykazuje ogromną cierpliwość i zrozumienie, uważnie analizuje przypadek, mam do niej pełne zaufanie i jestem niezwykle wdzięczna za dotychczasową pomoc. To wspaniały lekarz z powołania i świetny człowiek.

Polecam. Zdecydowanie. Kompleksowa pomoc. Pani Regina to osoba, ktora zna sie na rzeczy, poswieca duzo czasu na analize i rozmowe z pacjentem. Jak dla mnie najlepsza Pani dermatolog w Gliwicach u jakiej bylam. Naprawde z czystym sumieniem polecam !