Lekarze Rehabilitant Bielsko-Biała

mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Michał Beskidzki

Bielsko-Biała

Fachowa i kompetentna osoba która postawiła moją 85 letnią mamę po udarze na nogi. Szczerze polecam tego fizjoterapeutę.
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Joanna Pala

43-300 Bielsko-Biała

Młoda, ambitna, uprzejma dla pacjenta, profesjonalnie podchodzi do rehabilitacji. Gorąco polecam

lekarz Artur Sczesny

Rehabilitant

Niepubliczny Pielęgniarski Zakład Opieki Zdrowotnej "Cordimed"
Ignacego Krasickiego 12A
43-300 Bielsko-Biała

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

mgr Krzysztof Kensy

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ...

Mariola Sękowska

Ortopeda, Rehabilitant

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

lekarz Anna Pałdyńska-Borecka

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Widok 12
Bielsko-Biała

Pani doktor nie stosuje się do wytycznych WHO, każe odstawić od piersi mimo braku wskazań, uważa, że karmienie jest przyczyną asymetrii i obniżonego napięcia mięśniowego u dziecka... Brak słów...

mgr Dariusz Klimczak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Fizjonova
Wałowa 27
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.
Opinia dodana przez: rodzic

lekarz Agata Balska-Gulewicz

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor podczas wizyty poświęciła córce dużo uwagi. Była cierpliwa i dobrze tłumaczyła dziecku co ma zrobić. Oprócz badania przekazała porady co zrobić, aby niwelować u dziecka istniejące wady postawy oraz zapobiegać nowym. POLECAM
Opinia dodana przez: Urszula

dr Hanna Paleczna

Rehabilitant dziecięcy

Bielsko-Biała

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka. Na początku wizyty krzyczała na mnie, że dałam jej wynik TK kręgosłupa w dwóch egzemplarzach. Bardzo nieuprzejma, bez zainteresowania pacjentem. Badanie polegało na uderzaniu w kręgosłup i nic poza tym. Nigdy nie spotkałam się z takim nieuprzejmym lekarzem.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Beata Kuś

Storczyków 63
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo nieprzyjemna kobieta! Strasznie rozczeniowa i wszechwiedząca. Na wizycie w celu ustalenia zabiegów rehabilitacyjnych można stwierdzić, że Pani ta jest specjalistą każdej maści, a w dodatku, że jest rezonansem magnetycznym:p neguje wszystko, co dowiedziałem się u wcześniejszych lekarzy, to że mam skierowanie do neurologa to.."bez sensu tam iść" wg Pani doktor, że mam mieć rezonans "bez sensu bo tam nic nie wyjdzie", że chwyta mi nogi i promieniuje od lędźwiowego, ...
Opinia dodana przez: Marek

mgr Ewa Oczko