Rehabilitant Bielsko-Biała

mgr Mateusz Hajdyła

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Opinia dodana przez: Marzena

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Widok 12
Bielsko-Biała

Pani doktor jest wspaniałym, professionalnym lekarzem. uprzejma, szczera, bardzo kompetenta. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marcin

43-300 Bielsko-Biała

Młoda, ambitna, uprzejma dla pacjenta, profesjonalnie podchodzi do rehabilitacji. Gorąco polecam

Bielsko-Biała

Świetny, młody, kompetentny rehabilitant. Po kilku wizytach plecy przestały boleć pomimo iż bolały bardzo. Szczerze polecam!

Niepubliczny Pielęgniarski Zakład Opieki Zdrowotnej "Cordimed"
Ignacego Krasickiego 12A
43-300 Bielsko-Biała

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Franciszek

mgr Krzysztof Kensy

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Gabinet Rehabilitacji
Szarotki 37
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia znajomego, który również korzystał z jego usług. Dokuczał mi ostry ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego, promieniujący do pośladka i lewej nogi. Dolegliwości trwały już od kilku tygodni i były coraz bardziej intensywne a leki przeciwbólowe nie pomagały. Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu, dowiedziałam się,że przyczyną moich dolegliwości jest przepuklina dyskowa. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę a po kilku następnych bóle ustąpiły. Otrzymałam od Pana Magistra zestaw kilku ćwiczeń do wykonywania w domu, aby wzmocnić mięśnie brzucha. Gorąco polecam tego fizjoterapeutę wszystkim osobom ,które cierpią na skutek bólów kręgosłupa.

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Ortopeda

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie

Opinia dodana przez: Marcin

Mariola Sękowska

Rehabilitant, Ortopeda

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy.
Ale wydaje się być w porządku
mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy.
Ale wydaje się być w porządku
mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

mgr Dariusz Klimczak

Rehabilitant, Ortopeda dziecięcy

Fizjonova
Wałowa 27
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.

Opinia dodana przez: rodzic

Poradnia Alergologicznan