Rehabilitant Gdynia

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

Stacjonarna opieka rehabilitacyjna
ul. Jęczmienna 8
81-089 Gdynia

Skorzystałam z pomocy p.doktora jako internisty. Męczył mnie 3 tygodniowy kaszel, gorączka. P. Doktor po szczegółowym wywiadzie, badaniu , zaordynowaniu leczenia postawił mnie na nogi. Po tygodniu nie było już śladu infekcji. Dziękuję p. Doktorze.

Opinia dodana przez: Regina

mgr Izabela Kobryń

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Gdynia

bardzo polecam, najlepszy fachowiec jakiego spotkaliśmy na naszej drodze, niesamowite podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: maria

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

Do Pani dr trafiłam z polecenia znajomej. Po paru wizytach u innych lekarzy i odbytej rehabilitacji nie było żadnej poprawy, a ja czuła się coraz gorzej. Jakie było moje zdziwienie, gdy Dr postawiła odmienną od poprzedników diagnozę, a co najważniejsze trafną, bo już po paru zabiegach rehabilitacyjnych, które Dr zleciła czułam poprawę. Dziękuję Dr i rehabilitantom z Med reh za pomoc w powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: anna

PRZYCHODNIA EUROMEDICUS
Czechosłowacka 3
81-963 Gdynia

Mam problemy z kręgosłupem od wielu lat i z tego tytułu odwiedziłam do tej pory wielu lekarzy. Dr Pilawski był pierwszym, który badanie przeprowadził w ciągu kilkunastu sekund, "oglądając" mój kręgosłup przez sweter, w który byłam ubrana (na siedząco). Bardzo szybko zalecił ćwiczenia i tyle. To na pewno każdemu się przyda, ale w moich problemach jakoś te ćwiczenia nie pomagają, tzn. nie rozwiązują problemu. Uważam, że zmarnowałam czas odwiedzając tego ...
Opinia dodana przez: Beata

Równoległa 10