Rehabilitant

Wolny termin: dzisiaj o 14:00. Sprawdź inny.
Rehabilitant Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
POLECAM WSZYSTKIM

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.

mgr Piotr Moneta

Rehabilitant dziecięcy

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Wolny termin: 20 Lip o 08:00. Sprawdź inny.
Rehabilitant Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek

mgr Paweł Wróblewski

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Janusz Kocjan

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem poczuć, że dotykam pietą pośladka. Obecnie - już 6 miesiecy po skończonej rehabilitacji kolano sprawuje się świetnie. Wróciłem do koszykówki i nie mam najmniejszych problemów z kolanem. Dziękuję Panie Januszu za poświęcony mi czas. Cieszę się, że spotkałem na swojej drodze tak wybitnego specjalistę. Pozdrawiam. Tomasz

Opinia dodana przez: Tomek Sz.

„Baby” Usługi Rehabilitacyjne Katarzyna Zygmunt-Lasia
Lubin, ul. Budowniczych 31A
Polkowice

Bardzo polecam..!! Pani Kasia jest profesjonalnym, znakomitym fizjoterapeutą i wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do Niej z 3- miesięczną córeczką, u której podejrzewano podwyższone napięcie mięśniowe. Szanuję Panią Kasię za ogromną wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdroworozsądkowe podejście oraz życzliwość wobec małego pacjenta jak i jego rodziny. Po prostu fizjoterapeuta z powołania..!! Pani Kasiu serdecznie dziękujemy..!

Opinia dodana przez: Gosia

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

Najlepszy Pediatra i lekarz Rehabilitacji jakiego spotkałam, ogromna wiedza, doświadczenie, trafność decyzji i przede wszystkim ciepła i miła osoba

Opinia dodana przez: Magda

mgr Bogusław Mazur

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

FIZJOTERAPIA MAZUR
Cegielniana 34/12u
35-309 Rzeszów

Miałem problemy z lewym barkiem. Uszkodziłem go sobie podczas zderzenia z kolegą na treningu. Początkowo sprawę zbagatelizowałem, ale ból nie przechodził, więc postanowiłem wybrać się na rehabilitację. Trafiłem do pana Bogusława i dziękuje bogom, że to właśnie on stanął na mojej drodze. Człowiek ten to prawdziwy profesjonalista. Szybko zdiagnozował problem i zaplanował rehabilitację. Dzisiaj mogę nadal ćwiczyć koszykówkę :)

Opinia dodana przez: Dawid

mgr Mateusz Hajdyła

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Opinia dodana przez: Marzena