Lekarze Rehabilitant

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

dr Ahmad-sediq Sharifi

mgr Beata Gierlotka

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Joanna Paździor

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

mgr Monika Krzywda

Rehabilitant dziecięcy

Kraków

Witam, Pani Monika jest nam wsparciem przeogromnym, prowadzi terapie mojej córeczki, bardzo nam pomaga i wskazuje drogę w chorobie naszej drobinki. Dziękujemy i serdecznie polecamy.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Monika Habdas

Reha Habdas Centrum Rehabilitacji i Masażu
Małopolska PU-134
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pani Monika Habdas posiada pełne kwalifikacje zadowodowe a zajęcia prowadzi sumiennie i z pełnym zaangażowaniem czego dowodem jest stała poprawa zakresu ruchów moich kolan.

lekarz Agata Wachowska-Witbrodt

Rehabilitant, Pediatra

ul. św. Jacka 24A
84-200 Wejherowo

Bardzo dobra Pani doktor, chodzę do niej z dziećmi już od dłuższego czasu do przychodni w Szemudzie. Każda diagnoza Pani doktor trafiona. Dzieci bardzo dobrze się czują w gabinecie i podczas badania. Polecam

lekarz Hanna Prajs

Rehabilitant, Pediatra

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Skupia się na dziecku i na tym jak mu pomóc. Potrafi doradzić zarówno w dziedzinie rehabilitacji i rozwoju dziecka ale i zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: ana

lekarz Malwina Witoń-Dominikowska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Pani doktor bardzo kompetentna w swojej dziedzinie . Poświęca czas dla pacjenta aby wszystko wytłumaczyć . Słucha co jest rzadkością dla teraźniejszych lekarzy . Mówi o sposobach leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Dziękuję Pani doktor . Barbara

lekarz Monika Janowska-Maus

Kwiatów Polskich 20/2
94-214 Łódź

Dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u pani doktor Moniki Janowskiej- Maus. Wspaniały człowiek, spokojna, opanowana, ma czas dla pacjenta, mówi językiem bardzo prostym, zrozumiałym. Jestem przebadana, dostałam skierowanie na rehabilitację.Nawet zostałam poinformowana z jakich zabiegów nie powinnam korzystać. Jestem po wylewie i udarze. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dariusz Szabela

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr Barbara Dudziak

Anestezjolog, Rehabilitant

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo zadowoleni z podejścia Pani doktor do naszych schorzeń i do nas oczywiście.Dziękujemy bardzo.Jest Pani lekarzem godnym polecenia dla innych pacjentów.

mgr Daniel Szerszunowicz

Wojewódzki Szpital Zespolony
Białystok

Zdecydowanie polecam Pana Daniela, sympatyczny, konkretny i przede wszystkim ma bogatą wiedzę. Po 5 miesiącach intensywnych ćwiczeń postawił moją mamę (po udarze) na nogi. Jeszcze raz dziękuje i polecam Pana Daniela
Kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta, poświęca dużo czasu na temat choroby i sposobu leczenia.Polecam.

lekarz Bogumiła Baran

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Zakład Pielęgnacyino-Opiekuńczy
Rybacka 15
82-107 Jantar

Bardzo miła wizyta - Doktor z ogromną wiedzą, treściwymi wyjaśnieniami, profesjonalnym i szczegółowym badaniem. Do domu wracałyśmy z ogromną ilością zaleceń rehabilitacyjnych w warunkach domowych po zdjęciu gipsu. Gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Joanna Suliga

Masażysta, Fizjoterapeuta

Klub Sportowy
u pacjenta w domu
Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogumiła Grabowska

Szpital Polski Sztum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Reja 12
82-400 Sztum

Aż chce się być przyjętym na oddział rehabilitacji Wszystko wytlumaczone odpowiedzi na pytania doszczętnie wyjaśnione
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Monika Gajos

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej i Gabinet Lekarza Rodzinnego
ulica Kilińskiego 15/17
26-600 Radom

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Bardzo przyjaźnie i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Szuka rozwiązań dostosowanych pod danego pacjenta. Wizyta przebiegła pomyślnie. Pacjent zadowolony z procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Małgorzata Grel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Rehabilitacji w Centrum Radomia
Kazimierza Kelles-Krauza 32
26-600 Radom

Słowami trudno wyrazić niesamowite podejście do pacjenta. Ma czas na dokładny wywiad, obejrzenie i zapoznanie się z dostarczonymi wynikami i zdjęciami. Pierwszy raz spotkałam się, że lekarz wyciągał ode mnie informacje o moich dolegliwościach. Tą lekarkę w nocy o północy mogę w ciemno polecić. Pani doktor preferuje ćwiczenia w różnym wydaniu. Najważniejsze, że mi pomogła - bardzo pomogła. Pozdrawiam Małgorzata B.