lekarz Remigiusz Kostrzewski

EKG, Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Chciałabym ostrzec innych przed leczeniem przez Pana doktora. Nie jest to pierwsza sytuacja w rodzinie gdzie nie popisał się swoją wiedzą. Zwracając się po pomoc z uciążliwym kaszlem i objawami infekcji dróg oddechowych zostałam odprawiona z niczym. Kilka godzin później trafiłam na cudowną Panią doktor oczywiście nie w tutejszej przychodni gdzie już w czasie wstępnej teleporady podejrzewała zapalenie płuc. Wizyta to tylko potwierdziła. Nie wiem jakby skończyło się leczenie Pana Doktora lekami na alergie które przepisał mimo że nie jestem na nic uczulona. Podejscie do pacjenta również olewające. Nie wiem czy przez to że jestem młoda ? Przychodzę do lekarza po poradę, pomoc a nie olanie sprawy i odesłanie praktycznie z niczym. Szkoda zdrowia, dla dobra własnego.

Niekompetentny, brak podejścia do chorego grunt to pieniądz a nie pacjent i zlecenie badań tu nie liczy się profilaktyka lecz często ostre stadium choroby

Bardzo wysoko oceniam kompleksowe podejście do pacjenta, szeroką wiedzę medyczną z kilku specjalności oraz zawsze gotowość do udzielenia pomocy. Kilka razy byłem u Niego z moimi gośćmi spoza Wybrzeża. Nigdy nie pytał o ubezpieczenie, najpierw udzielał pomocy. Andrzej J.

Lekarz odznaczający się wysoką kulturą w obyciu z pacjentem oraz rzeczowo wyjaśniający przyczyny , skutki choroby i możliwości terapii schorzenia.W JEGO diagnozie nie ma przypadków chorobowych złych , potrafi natchnąć pacjenta optymizmem w prognozie leczenia choroby. Wdzięczny pacjent, Janusz Warecki.

Wdzięczny pacjent, Janusz Warecki.