lekarz Renata Fornalik-Cymbalista

Neurolog

3,6
3,7

Wspaniała Pani Doktor ! Lekarz z powołania , poświęciła mi mnóstwo czasu, bardzo oddana pacjentowi. Cieszę się że spotkałam pania doktor na swej drodze , Anioł !! Polecam serdecznie !

Bardzo sympatyczna, miła Pani Doktor, lekarz z powołania, potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczyć i uspokoić, zna się na tym co robi. Mi pomogła :)

Dawno nie spotkałam się z takim beznadziejnym lekarzem . Pani doktor była za karę w pracy nigdy nie polecam

Niemiła i arogancka. Lekarka z kategorii tych lekarzy, którzy "za karę" są w pracy. Krzyczy i wywołuje w pacjencie poczucie winy za to, że pojawił się na izbie przyjęć w szpitalu na wodociągowej, gdzie pani doktor ma dyżury.

Prawdziwy lekarz z powołania,bardzo po ludzku podchodzi do każdego chorego, nie standardowo i rutynowo.Szkoda, że pracuje tylko w szpitalu, nie ma prywatnego gabinetu.

okropna kobieta, arogancka i bezczelna zarzuca pacjentom brak profesjonalizmu swoich kolegów po fachu. Co do leczenia trudno powiedzieć, mi nie pomogła.

Polecam Panią Dr, bardzo dobry specjalista, osoba chętna w niesieniu pomocy, jednym słowem mówiąc, ta kobieta to lekarz specjalista z powołania.

Spotkałam Pania doktor w IP w szpitalu. Poświecila mi duzo czasu mimo tego,że czekalo w kolejce duzo ludzi. Cierpliwie wytlumaczyła wszystko, wyjaśniła postepowanie, leczenie. Poczułam sie komfortowo. Dziekuje.

Polecam, sympatyczny i kompetentny lekarz!

Polecam, sympatyczny i kompetentny lekarz!