lek. dent. Renata Janku-Pietrzyk

Stomatolog, Ortodonta

Miałam "przyjemność" spotkania pani doktor na swojej drodze. Nie będę oceniać umiejętności zawodowych tej pani ponieważ nie podjęła się wcale leczenia. Natomiast poziom kultury i obycia z pacjentem sięga dna. Gdy nadszedł czas wizyty owa pani wyszła bez słowa wyjaśninia z przychodni i wróciła po 20 minutach. Arogancka, bez taktu, zero delikatności i ogrom poniżenia dla pacjenta. Taka oto PANI DOKTOR na prywatnej wizycie, w prywatnej placówce.

Doświadczenie i profesjonalizm. Ortodonta godny polecenia ! Przyjęcie na wizytę odbywa się czasem z lekkim opóźnieniem, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza. Polecam, wiem że moje zęby są w dobrych rękach !

Pani doktor profesjonalnie zajęła się moim leczeniem. Podeszła do sprawy bardzo poważnie. Mój problem został szybko i z pełnym zaangażowaniem naprawiony. Pani doktor nie bawi się w uprzejmości ale za to bardzo dobrze leczy. Z pewnością mogę polecić.

Zakończyłam leczenie wady zgryzu u Pani Doktor. W trakcie wizyt Pani doktor udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Zadaniem Pani doktor nie jest tak zwane słodzenie pacjentom lecz leczenie, a to Pani Doktor robi bez zarzutu.

Potwierdzam niezbyt przyjemna Pani, sprawiająca wrażenie swojej wyższości nad innymi. Na prywatnej wizycie poczułam się potraktowana "taśmowo" na zasadzie "czego tu" w dodatku zostałam przyjęta z ponad godzinnym opóźnieniem, co jak dowiedziałam się od innej pacjentki, jest u tej Pani jest normą. Z całą pewności to moja ostatnia wizyta u tej Pani.

Kultura pani doktor ......brak Podejście do dzieci......brak Naprawdę nie spotkałam tak nieprzyjemnej osoby w swoim dorosłym życiu

Kultura pani doktor ......brak
Podejście do dzieci......brak
Naprawdę nie spotkałam tak nieprzyjemnej osoby w swoim dorosłym życiu