lekarz Renata Kinasz

Wspaniały diagnosta i lekarz! polecam gorąco. Wcześniej leczyłam się u innego specjalisty- też dobrego przez długie półtora roku -okazało się że w sumie sobie szkodziłam, podejście do mojej choroby Pani dr Kinasz dopiero wyjaśniło wszelkie moje kłopoty, bardzo kompetentna i co najważniejsze DOSKONAŁY DIAGNOSTA!

Kompetentna, życzliwa, z dużym doświadczeniem.

Kompetentna, życzliwa, z dużym doświadczeniem.

Nieuprzejma, uważająca się za kogoś lepszego od pacjenta, nie słucha co się do niej mówi, nie potrafi odpowiedzieć na zadane konkretnie pytanie, niekomunikatywna, przy dogłębniejszych pytaniach próbuje udowodnić pacjentowi, że i tak jest on imbecylem i na niczym się nie zna. Za takie zachowanie wyrażające brak szacunku do pacjenta powinno się zakazywac wykonywania zawodu. Mimo, że na jedno oko od urodzenia praktycznie nic nie widzę, na drugie mam ponad -6, do tego zeza i wzrok w dalszym ciągu mi się pogarsza mimo moich 36 lat pani doktor nie widzi wskazań do cesarki, tylko zapewnia mnie, że i tak po porodzie na pewno wzrok mi sie pogorszy, super prawda! Nie bierze za nic odpowiedzialności. Jeśli jest ryzyko, że wzrok przy porodzie naturalnym pogorszy się tym bardziej jeśli się ma tylko jedno oko, to chyba okulista ma obowiązek chronić pacjentkę i zapobiec ewentualnemu nieszczęściu a nie narażać pacjentkę na inwalidztwo. Skandal, a myślałam, że Klinika zatrudnia lekarzy na poziomie. Widać , że jak się nie zapłaci, to lekarz przyjmuje pacjenta ze stoperem w ręku, reaguje rozdrażnieniem jak musi odpowiadac na głupie pytania pacjenta i czeka tylko, żeby ten jak najszybciej wyszedł.Nie idźcie do tej lekarki!

Takiego lekarza to szuka sie ze swieca,jest wspaniala pod kazdym wzgledem i godna polecenia

Wspaniała osoba. Duża wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta.

Wspaniała osoba. Duża wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta.

polecam z całym przekonaniem. Corocznie korzystam z badania okulistycznego i doboru okularów i jak do tej pory wszystko było bez zarzutu :)

Gorąco polecam, specjalistka bardzo lubiana przez pacjentów

Gorąco polecam, specjalistka bardzo lubiana przez pacjentów