lekarz Renata Kuczkowska

Neurolog

Od dwóch lat leczy mnie Pani Dr. To włąsnie Pani Dr. słusznie podejrzewając skierowała mnie do Kliniki na botaniczna ,gdzie zdiagnozowano to co Pani Dr.podejrzewała.Od tamtego czasu jestem pod stałą opieką P.Doktor . Oczywiście choroba postępuje, ale w znacznie wolniejszym tempie. Bardzo kompetentna osoba, miła i szczerze oddana pacjentowi Nigdy nie spotkałem sie z przejawami zniecierpliwienia. Nawet nie będąc zrejestrowany na dany dzień - poproszona P.Dr. o przyjecie nigdy nie odmówiła mojej prośbie. Obdarzona przy tym urokiem i wdziękiem osobistym i emanującym spokojem. Bardzo cenię Pania dr. i polecam wszystkim autentycznie cierpiącym

Wspaniała Pani Doktor!Bardzo uprzejma,wytłumaczyła wszystko od a-z , mówiąc o konsekwencjach zdrowotnych w przypadku braku dalszego leczenia.Zaleciła szereg badań, który pozwolił postawić diagnozę, dostosowała odpowiednie leczenie dzięki czemu bóle głowy i kręgosłupa minęły, a ja mogę chodzić i cieszyć się życiem :) .Osoba godna polecenia - Dziękuję za pomoc.

specjalistka, fachowiec, bardzo skromna i pracowita osoba która pomogła już xxx ludziom.

BARDZO DOBRY LEKARZ PRAWIE DWA LATA MAM PROBLEMY Z CHOROBM ZZSK;A JEJ METODY LECZENIA DAJĄ EFEKTY

Bardzo miła, staranna i sumienna. Polecam

Bardzo miła, staranna i sumienna. Polecam

Pani doktor jest bardzo uprzejmą i miłą osobą, uważnie wysłuchuje pacjenta, bardzo dokładnie bada, zaleca badania specjalistyczne, rehabilitacje. Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Tarnów"?

ulica Krakowska 15
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne