Renata Rusin

Dermatolog

Nie dziwię się ,że została lekarzem roku na Podkarpaciu. Super lekarka:mądra, inteligentna,bada przyczynę choroby a nie skutek,świetny specjalista.Jedyny minus to potworne kolejki-ale to własnie świadczy jak swietny jest lekarz. Tej Pani doktor reklamy nie trzeba.Rewelacyjna.Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej i poprzez zlecone badania dowiedziałam się że mam chorą tarczycę. I to wszystko na fundusz.Polecam

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u P.dr.Rusin mimo potwornej kolejki przed drzwiami do gabinetu.Miła,kompetentna,dokładnie bada pacjenta i dodatkowo kieruje na szczegółowe badania. Również bardzo miłe i sympatyczne są Panie pracujące z Panią Doktor, zawsze służą pomocą.

jestem bardzo zadowolona z takiego lekarza kazdy jakby podchodzil do swojej profesji tak ja ta Pani to ludzie byliby zdrowsi

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Rzeszów"?

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3