Filtruj terminy

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Grabskiego 8
35-312 Rzeszów

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Krystyna Zadworna

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Byłam wczoraj na wizycie-laser i jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z podejścia pani doktor do pacjenta. Co do ceny też nie mam zastrzeżeń. A wszystkich niezadowolonych odsyłam na NFZ pod skalpel.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Barbara Bajor

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor Bajor nie dosc ze łacznie poswieciła mi 5 min. nawet nie obejrzała uczulenia z którym do niej przyszłam. ale od poczatku.
Powiedziałam Pani doktor ze mam uczulenie pod oczami a ta nawet nie patrzac zaczela wypisywac recepte nawet gdy powiedzialam ze jestem uczulona na leki pokiwała głowa nawet jej nie podnoszac. wypisała masc i tabletki. Powiedzialam równiez ze mam egzeme na rece i znowu bez patrzenia pani ...

Renata Rusin

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Nie dziwię się ,że została lekarzem roku na Podkarpaciu. Super lekarka:mądra, inteligentna,bada przyczynę choroby a nie skutek,świetny specjalista.Jedyny minus to potworne kolejki-ale to własnie świadczy jak swietny jest lekarz. Tej Pani doktor reklamy nie trzeba.Rewelacyjna.Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej i poprzez zlecone badania dowiedziałam się że mam chorą tarczycę. I to wszystko na fundusz.Polecam

Szczepan Pabiś

Urolog, Dermatolog

Gabinet lekarski

35-033 Rzeszów

Szanowny Panie Doktorze ,Moje wyzdrowienie było możliwe jedynie dzięki Pana zaangażowaniu. Pragnę złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowania za udzieloną pomoc i wsparcie. Dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem.Zawsze poswiecil mi Pan czas nawet swoj wolny czas by mi pomocJest Pan Wyjatkowy nie da sie tego wynagrodzic zadnymi slowami poprostu jest Pan wyjatkowy tym samym zycze Panu duzo duzo zdrowia szczescia awansow oraz ZDROWIA dla Pana rodziny. Dziekuje Z CALEGO ...
Opinia dodana przez: Zenon

Robert Kijowski

Dermatolog

Szpital Specjalistyczny "Pro Familia"

Rzeszów

Wyjątkowo nieprzyjemny i gburowaty, nic nie wyjaśnia pacjentowi, nie chce słuchać o jakichkolwiek innych dolegliwościach dermatologicznych które mogłyby mieć związek z leczoną chorobą ale które nie są wprost wypisane na skierowaniu od lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Teresa Roicka

Przychodnia POZ Nr 4
Lubelska 6
35-241 Rzeszów

Bardzo dobry dermatolog. Pomógł mi w miarę szybko jak na lekarzy wyleczyć trądzik i to duży. Przy okazji dał wiele rad rodzinie i wyleczył kurzajkę.
Lekarz wychodzi z przychodni przed zakonczeniem godzin przyjec mimo umowionych pacjentow. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anita Kazienko-Jóźwik

Przychodnia Uniwersytecka
al. mjr. Wacława Kopisto 2A
35-315 Rzeszów

Odradzam!
Fatalny kontakt z pania doktor, pół roku leczyła niewiadomej przyczyny wysypkę u córki STERYDAMI czym spowodowała rozsianie się jej na całe ciało.Całkowicie zaburzyła rzeczywisty obraz choroby, a wyleczyliśmy paskudztwo dopiero po wizytach u innego lekarza i domowymi sposobami. Osobiście czekałam 2miesiące na wizytę, przyszłam do gabinetu, a pani doktor stwierdziła, że dzisiaj mnie juz nie przyjmie, bo sekretarka gdzieś wyszła, a ona nie ma ochoty zakładać mi karty ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Lucyna Wójcik