Dermatolog Rzeszów

Dermatolog Rzeszów lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Grabskiego 8
35-312 Rzeszów

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 20 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 2

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Niestety musze wystawic Pani dermatolog negatywna opinie. Przez caly okres leczenia silnymi lekami doustnymi wywolujacymi szereg skutkow ubocznych Pani dermatolog ani razu nie zalecila zadnych badan kontrolnych sprawdzajacych chociazby stan watroby. Po konsultacji z lekarzem ogolnym, ktory byl zdziwiony i przestraszony takim leczeniem natychmiast zalecil badania.

Na podstawie moich doswiadczen stwierdzam, ze poniesione duze ryzyko leczac sie u Pani dermatolog i nie moge polecic jej uslug.

Opinia dodana przez: Iwo
Wolny termin: 21 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 3

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Nie dziwię się ,że została lekarzem roku na Podkarpaciu. Super lekarka:mądra, inteligentna,bada przyczynę choroby a nie skutek,świetny specjalista.Jedyny minus to potworne kolejki-ale to własnie świadczy jak swietny jest lekarz. Tej Pani doktor reklamy nie trzeba.Rewelacyjna.Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej i poprzez zlecone badania dowiedziałam się że mam chorą tarczycę. I to wszystko na fundusz.Polecam

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor Bajor nie dosc ze łacznie poswieciła mi 5 min. nawet nie obejrzała uczulenia z którym do niej przyszłam. ale od poczatku.

Powiedziałam Pani doktor ze mam uczulenie pod oczami a ta nawet nie patrzac zaczela wypisywac recepte nawet gdy powiedzialam ze jestem uczulona na leki pokiwała głowa nawet jej nie podnoszac. wypisała masc i tabletki. Powiedzialam równiez ze mam egzeme na rece i znowu bez patrzenia pani doktor powiedziala ze na to ta sama masc co pod oczy. Przepisała mi krem do twarzy. W aptece podczas przedstawienia recepty zapytałam czy krem ktory mi przepisala moze byc do ciedziennej pielegnacji twarzy tak jak to powiedziała pani doktor ( moje watpliwosci wzbodzila narysowana reka na opakowaniu) po czym panie z apteki powiedzialy ze nie jest to krem do buzi tylko krem na odparzenia . Pomijam fakt ze po tabletkach ktore mi przepisala wymiotowalam z goraczka i bolem brzucha .

Gabinet lekarski

35-033 Rzeszów

w serwisie blad. JEDEN Szczepan Pabis jest dermatologiem a druga osoba o tym samym nazwisku jest urologiem gratulacje dla "opiekunow" serwisu, może więcej jest takich niuansów??? bardzo wiarygodne informacje

Opinia dodana przez: mm

Szpital Specjalistyczny "Pro Familia"

Rzeszów

Wyjątkowo nieprzyjemny i gburowaty, nic nie wyjaśnia pacjentowi, nie chce słuchać o jakichkolwiek innych dolegliwościach dermatologicznych które mogłyby mieć związek z leczoną chorobą ale które nie są wprost wypisane na skierowaniu od lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Adam

Przychodnia Uniwersytecka
al. mjr. Wacława Kopisto 2A
35-315 Rzeszów

Odradzam!

Odradzam!
Fatalny kontakt z pania doktor, pół roku leczyła niewiadomej przyczyny wysypkę u córki STERYDAMI czym spowodowała rozsianie się jej na całe ciało.Całkowicie zaburzyła rzeczywisty obraz choroby, a wyleczyliśmy paskudztwo dopiero po wizytach u innego lekarza i domowymi sposobami. Osobiście czekałam 2miesiące na wizytę, przyszłam do gabinetu, a pani doktor stwierdziła, że dzisiaj mnie juz nie przyjmie, bo sekretarka gdzieś wyszła, a ona nie ma ochoty zakładać mi karty bo to tyle pisania. Kpina ! Bardzo niegrzeczna i opryskliwa- ODRADZAM !

Opinia dodana przez: Jadwiga

Witkacego 7
Rzeszów

Pracownia rehabilitacji medycznej
Zygmuntowska 10
35-959 Rzeszów

Dermatolodzy w mieście Rzeszów