lekarz Renata Śniecikowska

Neurolog

Brak profesjonalizmu i wiedzy medycznej XXI wieku. Atmosfera okropna, lekarka traktuje pacjenta przedmiotowo. Zero empatii. TAKIE OSOBY NIGDY NIE POWINNY ZOSTAĆ LEKARZAMI. Omijać szerokim łukiem.

TAKIE OSOBY NIGDY NIE POWINNY ZOSTAĆ LEKARZAMI. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam. Człowiek który nie da "dojść do głosu". Brak jakiejkolwiek empatii i zrozumienia. Ona przecież wie lepiej

Nie polecam.

Zero empatii, zero wiedzy, zero zainteresowania pacjentem. Nie bada, a orzeczenia wystawia od „widzimisie”. Wprowadza stresująca atmosferę, jest wyniosła i patrzy z wyższością - zero kompetencji lekarza. POLECAM OMIJAĆ.

POLECAM OMIJAĆ.

100%prawda Lekarz uzdrowiciel coprerfil płockiego ZUS. Nie czyta przebiegu choroby,lekarz który uzdrawia pacjenta nie widząc to na oczy.

100%prawda
Lekarz uzdrowiciel coprerfil płockiego ZUS.

Niekompetentna malo powiedziane wystawia nie zgodne orzeczenia z dana choroba pacjenta nie czyta nawet dokumentow nie bada nawet pacjenta poczym wystawia niezgodne orzeczenie. Swoje niepowodzenia osobiste wyraza na pacjentach bo inaczej tego zrozumiec sie nie da

NIEKOMPETENTNA, brak wiedzy, daje Rente i zabiera, nie potrafi badać, jestem po przewlekłych operacjach kręgosłupa szyjnego, ledwo chodzę,nie mogę ruszać głową ponieważ mam przeszczep kości a ona kręci mi głową we wszystkie strony. !!!!! wszystko mam odrętwiałe nie śpię po nocach, a jak zasne to budze się z bólem do tego stopnia że zażywam tramall!! życzę Pani również takiego zdrowia braku i koncentracji i normalnego funkcjonowania, w tym chorym społeczeństwie

Zaden lekarz medycyny pracy nie wyda zaswiadczenia czy mogę pracowac przy maszynach przy mojej chorobie,a Pani Lekarz Renata stwierdzila że moge pracowac,dziekuje bardzo za zabranie mi Renty ,Zycze Pani szczescia i zeby pani nie stracila pracy,po ja nie mam szczescia i nie bede mial przez Pania i za to bardzo pani dziekuje,bardzo to boli:( nie polecam tego lekarza