lekarz Renata Stankiewicz

Neurolog

2,4
2,9

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo rzeczowa osoba, szybka diagnoza leczenie itp. zlecenie konkretnych badań co szybko pozwoliło zdiagnozować problem .

kompetentna , sympatyczna dla pacjenta jak i rodziny pacjenta , poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi , zleca kompleksowe badania pomagające ustalenie prawidłowej diagnozy i leczenie , godna polecenia Pani dr. Renata Stankiewicz . Jestem bardzo zadowolona lecząc się u Pani Dr. R. Stankiewicz . Wdzięczna pacjentka.

błyskawiczne, zdecydowane decyzje co do koniecznych badań, błyskawiczne wykonanie tych badań, rzeczowe podejście do problemu. Osobiście jestem zadowolony, od lekarza nie oczekuję, żeby był milutki, to nie koleżeńskie spotkanie przy kawie, dla lekarza pacjent jest jednym z kilkudziesięciu bieżących przypadków, który trzeba jak najszybciej zdiagnozować.

leżałam na oddziale neurologi i zgodzę się z tym że nie jest zbyt przyjemna. Zleciła mi badania a głowa jak napierdzelała tak napierdziela nadal. Już lepsza jest ta pani doktor w okularach

totalna pomyłka nie zleciła żadnych badań a wystawiła diagnoze i przez to mam same problemy (badania zrobiłem w innym szpitalu i mam na to dowody)

Sposób leczenia pacjenta najprawdopodobniej znajdzie koniec na sali sądowej. Absolutny brak wiedzy oraz karygodne traktowanie pacjenta. Niesamowite, że taka osoba jest ordynatorem na jakimkolwiek oddziale w jakimkolwiek szpitalu. Nie życzę najgorszemu wrogowi kontaktu z tą Panią.

absolutnie NIE polecam dr Renaty Stankiewicz - bardzo niekompetentna osoba. Nie zleciła żadnych badań poza pobraniem krwi i prześwietleniem klatki piersiowej - dopiero po tygodniu pobytu na oddziale neurologii przy znacznie pogarszającym się stanie pacjenta cokolwiek zaczęła działać. Od razu po przyjęciu na oddział dr powinna zlecić kompleksowe badania co umożliwiłoby szybką lokalizację przyczynę bólu i leczenie. Raz jeszcze ODRADZAM !!!!

Tragedia, przedmiotowo traktuje pacjenta, jest nieuprzejma w kontaktach z rodziną, nerwowa, krzykliwa. Ta osoba jest chamska i bezczelna, a jej podejście do pacjenta jest karygodne. Ona tam jest bo jest zupełnie nie interesuje się pacjentem, a mało tego zapytana o stan zdrowia opowiada jakieś bzdury, które danego pacjenta zupełnie nie dotyczą.Taki człowiek nie powinien być lekarzem a tym bardziej ordynatorem jakiegokolwiek oddziału.

pani doktor niesympatyczna, oschła, żadnego współczucia i zrozumienia dla pacjenta. To ona rządzi.