Filtruj terminy

Reumatolog Białogard

Centrum Rehabilitacji
Chopina 29
78-200 Białogard

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have

Opinia dodana przez: piotr

NZOZ "FOLK-MED"
Białogard
78-200 Białogard

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Pani doktor jako jedyna spośród wielu lekarzy potraktowała mnie poważnie i postawiła właściwą diagnozę. Śmiało mogę stwierdzić że jest to lekarz z powołania! !!! Dla mnie jest najlepsza! Miałam ogromne szczęście że trafiłam do Pani Doktor! Wielkie podziękowania i ukłony Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Justyna

Szpital Powiatowy w Białogardzie