Reumatolog Bytom

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

ulica Tarnogórska 4b/4
41-902 Bytom

Brak słów aby wyrazić moją wdzięczność.Do końca życia będę wdzięczna za opiekę i starania.Nigdzie nie spotkałam takich lekarzy jak i personel.Chylę czoło.Polecam i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Rozalia

lekarz Adam Szewc

Reumatolog, Internista

Bytom

Świetny specjalista, szybka trafna diagnoza, do tego skuteczne leczenie,
Miło i fachowo, fajnie mieć takiego specjalistę w swojej przychodni.

Świetny specjalista, szybka trafna diagnoza, do tego skuteczne leczenie,
Miło i fachowo, fajnie mieć takiego specjalistę w swojej przychodni.

Opinia dodana przez: Ewelina

AVIMED

41-933 Bytom

Przez 7 lat reumatolodzy leczyli mnie bezskutecznie, wręcz było coraz gorzej... Po wizycie u pani doktor Marek i jej zastosowanym leczeniu, po 2 tygodniach stanęłam na nogi. Od 2 lat czuję się bardzo dobrze, zapomniałam o bólu. Polecam!

Opinia dodana przez: Lucyna

41-909 Łagiewniki, Bytom

bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani Doktor

bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani Doktor

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Niekompetentna, powolna, popełniająca błędy w najprostszych czynnosciach (wypisywanie recepty, wybór zni żkowych leków itp) To lekarka, która zamiast mieć na uwadze dobro pacjenta, stwarza ciągłe problemy... Wg mnie, nie chcę być niegrzeczny, ale p. doktor powinna juz dawno pójść na emeryturę. NIE POLECAM NIKOMU!

Chłodna 1 (Intimed)
41-902 Bytom

Dowiedziałam się, że jak mnie bolą dłonie to powinnam ćwiczyć na siłowni co najmniej 2 godzinny dziennie i lekceważyć ból bo wielu ludzi boli. A tak w ogóle to mam raczej kłopoty natury psychicznej a nie zdrowotnej, i powinnam skonsultować się z psychiatrą, bo OB 32 i zły rozmaz krwinek białych, to nie choroba. Jestem zupełnie zdrowa! Kłopoty z ruchem palców to po prostu zmarznięte dłonie, sztywność poranna to norma a jak nie umiem utrzymać naczyń to mam sobie kopić arcorok bo się nie tłucze itp. bzdury. Skoro nie mam spuchniętych stawów, to nic mi nie jest.
Zero badań, za wyjątkiem obejrzenia dłoni, przepisane na recepcie wapno, które notabene zażywam codziennie profilaktycznie, bo mam objawy alergiczne mimo braku alergii (zrobiłam wszystkie podstawowe testy). Ogólnie miałam wrażenie, że jestem symulantką, idiotką, która jest niezrównoważona psychicznie i zawracam głowę lekarce. Bardzo nieuprzejma.

lek. dent. Ilona Korzonek-Szlacheta

Stomatolog, Reumatolog