Reumatolog Kamienna Góra

Konopnickiej 3
58-400 Kamienna Góra

Bardzo dobry fachowiec, choruję na dnę moczanową. Niestety poprzedni mój lekarz nie wiedział na czym ta choroba polega. Źle mi aplikował leki. Dopiero dr Makaś wyprowadziła mnie na prostą i od kilku lat nie mam żadnych ataków.
Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjenta - jest miła, życzliwa i taka ludzka. W dzisiejszym świecie niestety lekarzom często tego brakuje.

dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Reumatolog, Ortopeda

Śląska 46
58-400 Kamienna Góra

Jestem bardzo zadowolona. leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów, a dzięki Panu doktorowi nastąpiła remisja choroby. super specjalista, wie co robi, godny zaufania i polecenia

Opinia dodana przez: Aneta

Reumatolodzy w mieście Kamienna Góra