Filtruj terminy

Reumatolog Lublin

prof. dr hab. Maria Majdan

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

20-954 Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Na lepszego specjalistę nie mogłam trafić! Doktor zawsze miły i życzliwy, wszystko dokładnie tłumaczy i bardzo dokładnie bada pacjenta. To on rozpoznał u mnie mrzs i sprawił, że przez większość czasu nie odczuwałam skutków choroby. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Kowalska

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

Ewa Wielosz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z porady pani doktor. Profesjonalizm połączony z
życzliwością i empatią .Cierpliwie wyjaśniła kwestie dotyczące wyników badań i sposobu leczenia. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Z własnej inicjatywy przygotowała informacje dla lekarza rodzinnego. Lekarz przez duże "L". Bardzo dziękuję i polecam pania doktor.
Opinia dodana przez: Bożena

dr Mariusz Piotrowski

Lublin

Leczę się u dr Piotrowskiego 3.rok na rzs. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to choroba nieuleczalna na dzień dzisiejszy. Jednakże już rok jest ona u mnie w remisji. Wróciła nadzieja i wiara, że można żyć bez rozdzierającego bólu.Dzięki dr Piotrowskiemu. Przyjmuję leki , ale żyję bez bólu a wizyta u tego lekarza jest przyjemnością.( uśmiech, ciepły głos i optymizm)

dr n. med. Henryk Pytko

Lublin

Pan doktor obecnie jest na emeryturze.Ma szeroka wiedze i praktyke w tej dziedzinie choroby.Jestem z Zamoscia,leczylam sie u pana doktora prawie 20 lat,normalnie funkcjonuje.To ciezka choroba nieleczenie doprowadzi do kalectwa.Polecam pana doktora i lekarzy z Lublina,to oni nam pomagaja;

lekarz Wojciech Walewski

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Byłem na wizycie i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolony z wizyty.Wszystko przebiegało sprawnie ,dokładnie, zostałem pokierowany na szereg ważnych badań. Wiem , że wydane pieniądze nie zostały wydane na marne.
Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

lekarz Marzena Sitarz

Internista, Reumatolog

ulica Jagiellońska 12/1
20-806 Lublin

Polecam. Kompleksowe podejście, diagnoza stawiana dopiero po dokładnym przebadaniu. Leczenie dobierane do stanu zdrowia i innych przyjmowanych leków.
Opinia dodana przez: AGATA

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Reumatolodzy w Lublinie