Filtruj terminy

Reumatolog Lublin

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Byłem na wizycie i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolony z wizyty.Wszystko przebiegało sprawnie ,dokładnie, zostałem pokierowany na szereg ważnych badań. Wiem , że wydane pieniądze nie zostały wydane na marne.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Bardzo polecam tę Panią doktor. Jest niesamowita. Tylu lekarzy mnie zbywało, odsyłało a ona pierwsza po latach poszukiwań postawiła diagnozę i wdrożyła leczenie. Byłam w szoku, że lekarz tak dokładnie wszystko tłumaczy i tak otwarcie mówi o badaniach i leczeniu. Posiada ogromną wiedzę w dziedzinie reumatologii. W gabinecie spędziłam niemal godzinę, sprawdziła wszystkie stawy, ruchomość, obrzęki no dosłownie wszystko. Pełny wywiad, profesjonalne i co najważniejsze LUDZKIE podejście. Z powołania... Oby więcej było takich lekarzy.

Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

20-080 Lublin

Leczę się u dr Piotrowskiego 3.rok na rzs. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to choroba nieuleczalna na dzień dzisiejszy. Jednakże już rok jest ona u mnie w remisji. Wróciła nadzieja i wiara, że można żyć bez rozdzierającego bólu.Dzięki dr Piotrowskiemu. Przyjmuję leki , ale żyję bez bólu a wizyta u tego lekarza jest przyjemnością.( uśmiech, ciepły głos i optymizm)

lekarz Irena Grunwald

Reumatolog, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

20-954 Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma teraz 7 lat -jest zdrowa, radosna. Część tych lekarzy w Rzeszowie, a było ich może 3-do dziś zastanawiam się jak mogą leczyć i określać się najlepszymi. Oczywiscie nie wszyscy są tacy, bo byli też lekarze,którzy robili wszystko by mi pomoc. Moim zdaniem tych 3 powinni od Pani profesor się uczyć :pokory, wiedzy i umiejętności leczenia.Ile razy patrzę na moją córeczkę tyle razy dziękuję Bogu, że trafiłam pod jej skrzydła.Nie dość, że jest dobrym lekarzem to do tego wspaniałym człowiekiem i wrażliwą osobą.

Opinia dodana przez: Agnieszka

20-080 Lublin

Doktor jest nie tylko wspaniałym, mądrym, kompetentnym lekarzem, świetnym fachowcem troszczącym się o pacjenta ale również dobrym człowiekiem z fantastycznym podejściem do dzieci. Na chorobie naszego dziecka poznał się bardzo szybko, chociaż zazwyczaj rozpoznanie takiego schorzenia może trwać nawet do kilku miesięcy. Lekarz z powołania. Cenię i podziwiam. Życzę naszej służbie zdrowia więcej takich lekarzy. a studentów doktora nawołuję do brania przykładu.

20-080 Lublin

Pan doktor obecnie jest na emeryturze.Ma szeroka wiedze i praktyke w tej dziedzinie choroby.Jestem z Zamoscia,leczylam sie u pana doktora prawie 20 lat,normalnie funkcjonuje.To ciezka choroba nieleczenie doprowadzi do kalectwa.Polecam pana doktora i lekarzy z Lublina,to oni nam pomagaja;

ulica Krucza 5
20-022 Lublin