Reumatolog W Okolicach Nowe Miasteczko

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Pretficza 40L/3b
53-407 Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" s.c.
Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, proszę zmienić lekarza, przecież można to zrobić, prawda? A tak na marginesie polecam Panią doktor.

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Najlepszy uzdrowiciel w tym kraju. Mnie na komisjach zusowskich już dwa razy cudownie uzdrowił. Na szczęście Sąd Pracy przyznał mi rentę z powrotem. Musi dostawać duże premie z zusu za uzdrawianie chorych ludzi. Liczę na to, że kiedyś karma go w końcu dopadnie, za te wszystkie krzywdy które zrobił ludziom chorym.

Opinia dodana przez: cudownie ozdrowiony

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Trafiłam na pierwszą wizytę, wizyta 5 minut, dostałam skierowanie na dodatkowe badanie, druga wizyta z wynikiem trwała też 5 minut, żadnego oglądania stawów, badania. Postawiona diagnoza "zwyrodnienia stawów" Pani doktor ma rentgen w oczach a na moje pytanie o wysoki kwas moczowy, usłyszałam, zmienić dietę.
Zmieniłam poradnię, czekałam na wizytę kilka miesięcy ale warto było, trafiłam do MCZ, trafiłam na super lekarza, okazało się że mam łuszczycowe zapalenie stawów.

Opinia dodana przez: Iwona

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tym lekarzu. Zupełny brak empatii, nie pyta pacjenta o wiele istotnych informacji mających wpływ na leczenie (np. czy pacjent jest uczulony na NLPZ przypisując lek Apro-Napro), przypisuje leki sterydowe bez informowania pacjenta o dawkowaniu i jak długo można je przyjmować. Na opuchnięty palec tylko chwilę spojrzała i stwierdziła od razu niedotykając go, że jest to zwyrodnienie reutomaidalne (?). Odnosi się wrażenie, że Pani doktor chce "załatwić" na szybko pacjenta i mieć go z głowy na kolejne 2 m-ce. Osobiście odradzam tego lekarza jako specjalistę reumatologa. Najgorszy u jakiego byłem.

Opinia dodana przez: Sławomir

Zielona Góra

ODRADZAM STANOWSZO!!! NIE SLUCHA WOGLE PACJENTA COS GADA SOBIE POD NOS NORMALNIE NIE ZBADAL TYLKO PISAL I MOWIL ZE JESTEM ZDROWA CHOCIAZ MIALAM W TYM MOMENCIE GRYPE NIE PROFESIONALNY IGNORANT! WIZYTA TRWALA 5 MINUT I ZADNYCH WYPISANYCH LEKOW!!! TOTALNA PORAZKA!! TAKZE JUZ NIGDY DO NIEGO! STRATA CZASU!!!! UWAZAJCIE NA NIEGO!!!

Opinia dodana przez: ANNA

Henryka V Żelaznego 26
67-200 Głogów

do pacjeta podchodzi mechanicznie bez uczuciowo o skierowanie na dokladniejsze badania trzeba sie wyklucac bez skutku

Reja 5
67-100 Nowa Sól