Filtruj terminy

Reumatolog Nowy Sącz

NZOZ REMEDIUM
PODWALE 36
33-300 Nowy Sącz

Moim zdaniem jedyna w swoim rodzaju. Jedyny lekarz, któremu jestem w stanie zaufać. Zawsze zostaję wysłuchana od początku do końca. "Mądrzenie" nazwałabym raczej ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Moje dziecko uwielbia Panią doktor, a to też o czymś świadczy. Polecam w 100 % .

Opinia dodana przez: Anonimowy

Przychodnia Specjalistyczna Inter-Optica s.c.
Jana Kochanowskiego 2

Witam.

Witam.
W przychodni spędza się zawsze długie godziny, bo Pani Doktor z każdym długo rozmawia. Mam jednak wrażenie, że często gęsto na prywatne tematy (zza drzwi słychać śmiechy, zresztą czasem słychać strzępy rozmowy). Ale nie to jest najgorsze. Pani Doktor dwukrotnie podważała opinie innych lekarzy, nie podając przy tym żadnej swojej diagnozy, nie zlecając żadnych badań. Ponieważ jestem w młodym wieku, odniosłam wrażenie, że traktuje mnie jak kogoś, kto chce naciągnąć ją na lekarskie zwolnienie, albo coś w tym rodzaju....jakby w młodym wieku, człowiek nie mógł cierpieć na reumatyczne schorzenia. Ba....jej wiadomości na temat podejrzewanego przez innego lekarza schorzenia często kłócą się z tym, co słyszałam wcześniej u innych specjalistów. Mam wrażenie, że Pani Doktor bazuje na wiedzy sprzed lat, nie doszkala się. Może jest skuteczna jako lekarz dla kuracjuszy w sanatorum, ale dla stawiania trudniejszej diagnozy - nie polecam. Wyczekałam się długie godziny, a zostałam z niczym, dalej cierpiąc.

Opinia dodana przez: Mariola

Lachów Sądeckich 3
33-300 Nowy Sącz

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.

Centrum Medyczne MEDIKOR
ul. Długosza 45