Reumatolog W Okolicach Nowy Wiśnicz

Kraków

Fachowa,kompetentna i kontaktowa pani doktor.Potrafi opisać schorzenie w prosty zrozumiały sposób,nie zbywa pacjenta,wszystko tłumaczy i sprawia że człowiek czuję się lepiej.Ciesze się że trafiłem do pani doktor na usg kolana.

Opinia dodana przez: Piotr

Leśna 42
33-170 Tuchów

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ. Ludmiła.

Wilamowicka 23

czas , stosuje właściwe leczenie

lekarz Danuta Robak

Internista, Lekarz rodzinny

Imielna 23

Pani Doktor Robak to prawdziwy DOBRY lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, ogromne kompetencje i niezwykła empatia Pani Doktor pomagają pacjentowi przejść przez chorobę. Dziękuję

Opinia dodana przez: Anna

Kraków

Najlepsza lekarka w miescie bardzo dobry reumatolog i internista .Prawdziwy lekarz z powolania.Poswieca sie bardzow prace ale zarowno jest bardzo rodzinn

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Opinia dodana przez: Michał

Myślenice

Jako lekarz ma rzetelne i uczciwe podejście do choroby pacjenta,skoncentrowana na postawieniu własciwej diagnozy,kieruje na dodatkowe badania,w trakcie leczenia monitoruje wyniki i efekty.Mam RZS ( jako skutek ukąszczenia przez kleszcza ).Uratowała mnie.Polecam, proszę tylko o więcej uśmiechu... od Pani doktor.

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................

Opinia dodana przez: Janusz

Kraków

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

Pani doktor kompetentna,solidna,przyjazna pacjentowi.Polecam każdemu.

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1
Krowodrza, Kraków

Dr Batko to lekarz z powołania!!umie poprowadzić trudne przypadki, jest konkretny i dokładny, o to chodzi w lekarzu!

Opinia dodana przez: Kazimierz