Reumatolog Przeworsk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) leczył kilka miesięcy lekami za 1200 zł.! Dopiero jak poszedł do pani Szwed ta po badaniach w szpitalu wprowadziła prawidłowe leczenie. Widać że pani Szwed lubi swoją pracę oraz szanuje i nie naciąga pacjentów. Naprawdę jest bardzo dobra w tym co robi.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"
Jana Kilińskiego 2
37-200 Przeworsk

Bardzo polecam tego specjalistę. Lekarz z powołania i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalnie podchodzi do problemu - konkretnie i rzeczowo.. Przez długi czas leczyłam się bez skutku u innych lekarzy, aż do momentu gdy trafiłam do Doktora Marczaka. Od razu prawidłowo zdiagnozował chorobę i wdrożył właściwe leczenie, po którym czuję się świetnie. W końcu jestem zdrowa!
Bardzo dziękuję Doktorze.

Bardzo dziękuję Doktorze.