Solec

Wolny termin: 23 Sie o 10:00. Sprawdź inny.

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska

Opinia dodana przez: Krystyna

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem do uprawiania sportu.

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. W bardzo rzeczowy sposób Pani Doktor tłumaczy chorobę i leczenie. Kompleksowo podeszła do mojego problemy i w bardzo szybkim czasie mnie pomogła. Bardzo dziękuję pani Doktor za udany zabieg. Bardzo polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Zygmunt

Biomed
Dantego 7/68

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.

Opinia dodana przez: Janina

Przychodnia
Solec 99

Od wielu lat korzystam z opieki doktor Marii Sikory i znakomicie dobrała zestaw leków nasercowych, tarczycowych, tak, że jestem bardzo zadowolony. Znakomite podejście do pacjentów. Jest cierpliwa i kompetentna. Polecam.
Tadeusz Hoffman

Tadeusz Hoffman

Bellderma
Trakt Lubelski 275

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia. Ogromna wiedza, holistyczne podejście. Zainteresowana Pacjentem, poświęca tyle uwagi, ile trzeba - skrupulatnie bada. W przypadku konieczności dokładniejszej diagnostyki, bez problemu kieruje na badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do tego jest bardzo sympatyczna i empatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Pola

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wyjątkowo "ludzki" lekarz. Z ogromną serdecznością podchodzi do osób starszych. Nie lekceważy żadnych uwag i próśb pacjentów. Ogromne serce i ogromna skromność.
To młody lekarz i mam nadzieję, że pozostanie mu takie podejście do chorych na długo.
Wdzięczna pacjentka szpitala na Barskiej w Warszawie: Wanda lat 88.

Wdzięczna pacjentka szpitala na Barskiej w Warszawie: Wanda lat 88.

Opinia dodana przez: Wanda

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

2 lata temu Pani doktor operowała moje kolano. Diagnoza konkretna nie owijała w bawełnę powiedziała że albo operacja albo za kilka lat mogę przestać chodzić. Dziękuje jej z całego serca można powiedzieć, że za nowe kolano.
Lekarz godny polecenia

Lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Mateusz

Przychodnia Specjalistyczna Falck Warszawa
Sapieżyńska 10

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pani Docent na dość wczesnym etapie leczenia. Jednak do tego czasu zdążyłam już mocno się zestresować. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzaną procedurę) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba w dalszej kolejności diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pani Docent dość często pojawiało się przy okazji. Jednocześnie mój internista wspomniał, że to jest świetna specjalistka i zachęcił do wizyty.
I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pani Kołodziejczak mając nadzieję, że przeprowadzone badania dadzą wynik negatywny i będę mogła spokojnie wrócić do normalnego życia. Mimo, że tak się nie stało (rozwinęła się u mnie przetoka) mój poziom stresu mocno spadł. Pani Docent jest niezwykle kompetentną, budzącą zaufanie osobą o wielkim sercu. Podczas każdej wizyty miała dla mnie dużo czasu, szczegółowo omawiała wszelkie procedury, stan mojego zdrowia oraz alternatywy jakie mam do wyboru, zawsze była gotowa do odpowiadania na wszelkie pytania (nawet jeśli mi wydawały się niemądre) wszystkie badania przeprowadzała w sposób bardzo delikatny. Mimo stereotypowo "wstydliwej" natury choroby czułam się zawsze bardzo swobodnie. Pani Docent jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie!

BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp.zo.o.
Kasprzaka 25

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.

Opinia dodana przez: pacjent