Reumatolog Sopot

Kasprowicza 9/2
81-852 Wyścigi, Sopot

Warto ,to bardzo dobry lekarz ,jestem zadowolona.

Warto ,to bardzo dobry lekarz ,jestem zadowolona.

WZR
Ul. Grunwaldzka1-3
Wyścigi, Sopot

Podziękowanie dla pani doktor Grażyny KOT za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania - pacjentka Bożena Reszke

Opinia dodana przez: Bozena

dr. Zamenhofa 2
81-869 Wyścigi, Sopot

Pan dr.Bajena powinien byc przykladem dla mlodych lekarzy,zawsze sluzy pomocą i wszystko dokladnie tlumaczy.Takich ludzi i lekarzy bardzo rzadko sie spotyka .Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Maria

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Nie wiem co za desperaci pisali złe opinie ale jest to lekarz w pełni godny polecenia nic do zarzucenia oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Pacjentka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BRODWINO"
Kolberga 7
81-881 Sopot

Próbowałam leczenia u innych specjalistów. Panią doktór poleciła mi znajoma. Bardzo mi pomogła chociaż wiem, że nie wszystko da się wyleczyć. Przynajmniej dzięki niej dostałam zupełnie inne leki i widzę już poprawę. Po raz pierwszy byłam tak dokładnie przebadana przez lekarza. Wizyta w placówce publicznej więc było sporo osób ale warto było poczekać.

Opinia dodana przez: Angelika

Jana z Kolna 16 gab. 42
81-746 Sopot

Rzeczowy i sympatyczny lekarz. Zna się na leczeniu i bardzo mi pomógł. Dobry fachowiec, godny polecenia.

lekarz Danuta Serewko-Giełdzik

Fizjoterapeuta, Pediatra