Reumatolog Sosnowiec

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Opinia dodana przez: Joanna

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz, konkretny dokładny, poświęca dużo czasu pacjentowi tłumaczy dokładnie. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: d

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "Sono-Dent"
al. Zwycięstwa 18/2
41-200 Sosnowiec

Ktoś kiedyś słusznie stwierdził, że aby być dobrym lekarzem, trzeba najpierw być dobrym człowiekiem. Taki jest właśnie dr. Edward Nolewajka. Polecam tego doktora wszystkim będącym w potrzebie.
Adam Arendth z Bytomia

Adam Arendth z Bytomia

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, przejrzała wszystkie moje dokumenty lecznicze, byłam u niej chyba godzinę, może nie jest cały czas uśmiechnięta ale to lekarz a nie psycholog-polecam serdecznie panią doktor

Opinia dodana przez: aleksandra

Sosnowiec

Bardzo kompetentny lekarz, mimo wielu pacjentów każdemu poświęca dużo czasu, nie ma problemu z wypisaniem potrzebnego wniosku jeśli takowy jest potrzebny, przed każdą następną wizytą kieruje na badania. Polecam

dr n. med. Tomasz Dziewit

Diabetolog, Internista

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec

Wielki minus nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

al. Zwycięstwa 4 lok. 8

Poliklinika Doktora Bessera