Reumatolog Stalowa Wola

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu Leczenie Ambulatoryjne
Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

Primo. Reumatolog a nie ortopeda.

Secundo. No to ja nie będę dzisiaj jednostką kreatywną i po prostu odniosę się w swojej wypowiedzi do komentarzy moich poprzedników/poprzedniczek. Pierwsze słowo które padło, to to, że jest nieuprzejmy. Tu się raczej zgodzę, bywa humorzasty, mrukliwy i potrafi kogoś zjechać, jeżeli ktoś sobie na zasłuży.

Primo. Reumatolog a nie ortopeda.

Dalej Pani z pierwszego komentarza pisze, że oberwało jej się za podsuwanie mu pod nos wyników badań. Nie jestem tym zaskoczony. Jeżeli nie widział podstaw do wykonywania takich badań, to nie dziwię też mu się, że nie miał ochoty patrzeć na te wyniki, skoro uważał to za bezsensowne. Poza tym skąd nie wiedząc co może nam dolegać mamy wiedzieć, jakie badania diagnostyczne należy wykonać, żeby umożliwić ewentualną diagnozę? Kiedyś, po utracie przeze mnie przytomności, jak się do niego zgłosiłem (jest moim lekarzem rodzinnym) nie tylko nie musiałem mu nic tłumaczyć ale od razu dostałem skierowanie na pełny zakres badań do wykonania na cito, ale też jeszcze w tym samym tygodniu miałem się zgłosić z wynikami. Osobiście jestem w trakcie zdobywania wykształcenia medycznego, niemniej jednak nie zaryzykowałbym podjęcia decyzji o zrobieniu sobie danych badań na własną rękę, po czym nie machałbym takimi badaniami przed nosem żadnemu lekarzowi, bo faktycznie mogą być te wyniki dla niego warte mniej niż zeszłoroczny śnieg. Od tego są lekarze, żeby najpierw na badania kierować.

Spóźniać, owszem, zdarza mu się, ale to raczej nie z lenistwa, po prostu jest jednym z tych ludzi, którzy mają raczej napięty plan dnia i sporo spraw do załatwienia.

Co do rehabilitacji, które są tak strasznym faktem dla powyższej pani, to dzięki tym rehabilitacjom, w jego nzozie, za które nie płaciłem, uniknąłem operacji po naderwaniu ścięgna Achillesa i obeszło się na zabiegach oraz skarpecie uciskowej na ścięgno.

Kolejna osoba pisze, że dzięki niemu stalowowolanie mają dobre warunki w leczeniu i rehabilitacji właśnie. To prawda, praktycznie sam od zera wzniósł dosyć potężny już kompleks, z siłownią, basenem, wieloma poradniami, całym zapleczem rehabilitacyjnym itd. Jak dotąd żadnemu lekarzowi nie udało się tyle zrobić dla stalowowolan.

Tercio. Podsumowując. Mam z nim z różną częstotliwością kontakt od dziecka. Bywa trudny w kontakcie, ale jak przychodzi co do czego, to jest faktycznie niezwykle kompetentnym specjalistą, który zawsze pomoże. Tylko pacjent musi pamiętać o jednym, to on jest lekarzem a nie pacjent. Trzeba mu zaufać, a na pewno nie zrobi krzywdy, mało tego, na pewno pomoże.

Wojska Polskiego 3 lok. 12

Wojska Polskiego 3 lok. 12