Reumatolog Zielona Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" s.c.
Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, proszę zmienić lekarza, przecież można to zrobić, prawda? A tak na marginesie polecam Panią doktor.

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Jest dobrym lekarzem.do choroby podchodzi bardzo skrupulatnie,bada i leczy dokładnie

Zielona Góra

Nie owija w bawelne i nie piesci sie za naddto, ale wiedze ma na prawde spora. Jedyny reumatolog, ktory zna sie tak naprawde na leczeniu tocznia. Polecam

lekarz Bożenna Telec

Lekarz medycyny pracy, Reumatolog