Kiedy ostatnio wyszliście od lekarza z uśmiechem? Ja dzisiaj:) Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam, że natrafiłam na dobrego lekarza. Był bardzo miły, dokładnie obejrzał zmiany skórne, odpowiedział na każde pytanie, powiedział co może być tego przyczyną i jak temu zapobiegać... Kwota niemała, ale jak na Wrocław przyzwoita, a przede wszystkim wiem, że nie wydana na marne! Zdecydowanie polecam:)

Bardzo dobry , uprzejmy , wysłucha i poradzi . BYłam u niego pierwszy raz i na pewno do niego wrócę i z chęcią polecę innym.Chodziłam do wielu dermatologów we Wrocławiu ale żaden nie dorówna temu!:) polecam w 100% :)

Świetny specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny i miły człowiek. Bez wahania mogę go polecić innym. M.L.

M.L.

jestem bardzo zadowolona z prowadzonego leczenia u syna, za każdym razem lekarz wykazywał zainteresowanie i rzeczowo omawiał wizytę, bardzo kompetentny, polecam

Moim zdaniem najlepszy dermatolog we Wrocławiu.

Moim zdaniem najlepszy dermatolog we Wrocławiu.

Świetny lekarz wyprowadzil mi skore przepisal mi odpowiednie leki przedewszytkim doprowadzil mi skore do porzadku po poprzedniej bezmyslnej pani dermatolog. Jestem mu za to wdzieczna. Osobiscie polecam.

Bardzo uprzejmy lekarz. Zainteresował się w głębszym stopniu, a nie jedynie przepisał leki. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wrocław"?

dr
Agnieszka Bliżanowska