Dermatolog Wrocław

Dermatolog Wrocław lekarz Julia  Seniuta

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.

Opinia dodana przez: Aneta

Potockiego 2
Wrocław

Konkretna i skuteczna, a przy tym wciąż uwrażliwiona na dolegliwości i pacjenta jako człowieka. Wizyty trwały tyle, ile wymagał wywiad i leczenie, a osoba jest po prostu miła i przyjazna. Polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Aga

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .

Opinia dodana przez: terenia50 teresapretsch

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .

Opinia dodana przez: Mirosława

Centrum Medicover Globis

Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Bardzo serdecznie polecam Pana Plucińskiego bardzo dobry fachowiec specjalista wysokiej klasy super podejście Ogólnie do człowieka !!! bywałem już nie jedno krotnie w szpitalach ale tak rzeczowego specjalisty nie spotkałem nigdzie

Opinia dodana przez: Adam

Boya-Żeleńskiego 69c

wspaniały lekarz duże doświadczenie
konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.

wspaniały lekarz duże doświadczenie

Opinia dodana przez: Miro

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Do Dr Racławskiej trafiłam z polecenia. Wykonałam zabieg botoksem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Bez bóli i bez pośpiechu. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą i cierpliwą. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Legnicka 160 / 11
Wrocław

Moim zdaniem najlepszy dermatolog we Wrocławiu.

Moim zdaniem najlepszy dermatolog we Wrocławiu.