Lekarze Dermatolog Wrocław

lekarz Agnieszka Studniarek

lekarz Agnieszka Studniarek

Wenerolog, Dermatolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
                                       dr n. med. Julia  Seniuta

dr n. med. Julia Seniuta

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta
                                       dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

DUO-MED Marzena Dominiak
Inowroclawska 21a
53-653 Wrocław

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
ul. Moniuszki 23 lok. 1
Wrocław

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!

dr n. med. Piotr Pluciński

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał. Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. ...

lekarz Dagmara Witkowska

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to ...

dr n. med. Małgorzata Kibler-Nockowska

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .
Opinia dodana przez: terenia50

lekarz Alicja Grodzińska

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Rafaela De Signio

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

dr n. med. Łukasz Matusiak

Dermatolog, Wenerolog

Centrum Medicover Globis
Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

lekarz Alina Jankowska-Konsur

Dermatolog

Oddział Psychiatryczny Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wołowska 9
51-116 Wrocław

Profesjonalizm a jednocześnie cierpliwość i serdeczność w stosunku do pacjenta. Rzetelna ocena problemu i adekwatna decyzja medyczna. Polecam potrzebującym, zwłaszcza tym nieco zagubionym.

lekarz Robert Kisiel

Legnicka 160 / 11
Wrocław

Kiedy ostatnio wyszliście od lekarza z uśmiechem? Ja dzisiaj:) Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam, że natrafiłam na dobrego lekarza. Był bardzo miły, dokładnie obejrzał zmiany skórne, odpowiedział na każde pytanie, powiedział co może być tego przyczyną i jak temu zapobiegać... Kwota niemała, ale jak na Wrocław przyzwoita, a przede wszystkim wiem, że nie wydana na marne! Zdecydowanie polecam:)

dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz

Boya-Żeleńskiego 69c
Wrocław

wspaniały lekarz duże doświadczenie konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Miro

lekarz Bożena Racławska

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Uważna, delikatna, empatyczna lekarka. Docieka przyczyn objawów chorobowych. Nieskora do pochopnego leczenia objawowego. Wnikliwa i dokładnie analizująca i rozważająca wyniki przeprowadzonych badań. Jestem zadowolona z przebiegu terapii i opieki dermatologicznej, doceniam wysoka umiejętność 'wsłuchania się' w pacjenta. Tak doświadczenie jak i rozległa wiedza, znajomość nowych trendów w dermatologii jest Jej mocną stroną. Posiada niespotykaną, a wyważoną cierpliwość w stawianiu trafnej diagnozy i w stosunku do umęczonego przypadłością pacjenta. Nie wydaje ...
Opinia dodana przez: Tess
Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.
Opinia dodana przez: anita

dr Bożena Palka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.
Opinia dodana przez: optir

lekarz Karolina Mędrek

chałubińskiego
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktor. Była bardzo uprzejma dla mnie i bardzo dobrze potraktowała mojego 15 miesięcznego synka. Wytłumaczyła dokładnie co i jak a nie tak jak niektórzy lekarze- wypisać receptę, otworzyć drzwi i do widzenia. Tutaj było NORMALNIE, czyli tak jak powinno być u lekarza. Pani młoda ale wg mnie bardzo kompetentna, zna się na tym co robi. POLECAM

dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem

lekarz Danuta Lewiecka

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Wspaniały lekarz. Miałam okazję poznać kilku dermatologów ale przez wszystkich byłam traktowana szablonowo, podobne maści, antybiotyki-bez efektu!Pani doktor podczas pierszej wizyty szczegółowo wypytała o dotychczasowe leczenie, co skutkowało, po czym nie widac było efektów, nie żałowała czasu. Poprawą cieszyła się razem ze mną. Złoto, nie lekarz!!!

lekarz Ewa Plomer-Niezgoda

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Pani doktor bardzo rzeczowo podchodzi do choroby. Szczegółowo wypytała mnie o objawy, przebyte leczenie, dietę i ewentualne obciążenie genetyczne. Z zaangażowaniem starała się znaleźć przyczyny i najlepsze leczenie mojej choroby. Do tego jest bardzo miła i uprzejma. Polecam tego lekarza.