Dermatolog Wrocław

dr Agnieszka Bliżanowska

DUO-MED Marzena Dominiak
Inowroclawska 21a
53-653 Wrocław

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Wrocław Dermatolog lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
ul. Moniuszki 23 lok. 1
Wrocław

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Aga
Wrocław Dermatolog dr n. med. Julia  Seniuta

dr n. med. Julia Seniuta

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem

dr n. med. Marek Ziarkiewicz

Armii Krajowej 14a/6
Wrocław

Trafiłem do dr Ziarkiewicza w lutym br. z ciężkim przypadkiem półpaśca. Wcześniej leczyłem się od grudnia w jednej z prywatnych klinik dermatologicznych we Wrocławiu, niestety z odwrotnym skutkiem. Powodem była błędna diagnoza lekarza, który przez ok. 2 miesiące leczył mnie nie wiedzieć czemu na różyce. Ponadto, leki, które brałem działały odwrotnie niż powinny. Pojawił się znaczny obrzęk na twarzy, gorączka i silny ból w lewej ręce, który mocno ograniczył płynne ...

lekarz Małgorzata Gaworczyk

Wenerolog, Dermatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Nie polecam. Nic nie wytłumaczy ma w poważaniu pacjenta i to co chce przekazać zero wytłumaczenia jak postępować ze zmianami skórnymi badanie polegało na rzucenie okiem na zmianę z daleka i już.kasliwe uwagi które nie są dotyczące wizyty
Opinia dodana przez: Adriana

Ewa Szukała

Dermatolog

Komandorska 76 lok. 2
Wrocław

Zadko spotyka sie z takim podejsciem. Leczylem sie przez dobrze ponad poltora roku u roznych lekarzy, tutaj pani prowadzila mnie niedlugi czas i stwierdzila (po przewertowaniu kilku speclaistycznych ksiazek) do jakiego lekarza mam sie udac zeby mi pomogl. To byla bardzo trafna i diagnoza i decyzja. Leczenie jeszcze trwa, ale bez tych decyzji , niewiadomo jak by to sie moglo skonczyc. -- Moge polecic z czystym sumieniem, milo i bez ...

lekarz Robert Gołąb

Dermatolog

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Pomyliłam się co do wstępnej oceny lekarza, po dzisiejszej konsultacji bardzo bardzo dokładnie dowiedziałam się jak najlepiej działać z moim problemem, mimo wszystko po diagnozie i niekompetentny leczeniu innego lekarza rozwiał moje wątpliwości i zaproponował bym przychodziła na konsultacje sprawdzać postępy obecnego leczenia. Dusza człowiek Ewa

dr n. med. Beata Wiśnicka

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Biskupia 11, 50-148 Wrocław
50-148 Wrocław

Pani doktor jest super, wszystkim polecam. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zadowolona pacjentka.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Joanna Salomon

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTAL-ART"
Pretficza 21/1
53-328 Wrocław

Przyszłam na wizytę z moim partnerem. (Każdy miał swoją wizytę, weszliśmy razem). Oboje nie jesteśmy usatysfakcjonowani tą wizytą.
1. Pani Dermatolog nie obejrzała mojej cery, nie obejrzała mojej zmiany. Od górnie postawiła diagnozę uczulenia na jakis składnik z kosmetyku. Kazała wszystko odstawić i zapisała krem na zmienione miejsce. Poprosiwszy o nazwy kosmetyków odpowiednich dla mojej cery usłyszałam : nie znam się. (?!! Co?!)
Kilka dni później udalam się ...
Opinia dodana przez: Natalia

Dermatolodzy w Wrocławiu