Dermatolog Wrocław

Dermatolog Wrocław lekarz Julia  Seniuta

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta
Dermatolog Wrocław dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

DUO-MED Marzena Dominiak
Inowroclawska 21a
53-653 Wrocław

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Dermatolog Wrocław lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
ul. Moniuszki 23 lok. 1
Wrocław

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Aga

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to ...

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .
Opinia dodana przez: terenia50

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .
Opinia dodana przez: Mirosława

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

Centrum Medicover Globis

Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał.
Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. ...

Boya-Żeleńskiego 69c

wspaniały lekarz duże doświadczenie
konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Miro

Dermatolodzy w Wrocławiu