dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem

Jak dla mnie jest to najlepszych lekarz. Ogromna wiedza. Świetne podejście do pacjentów. Nie było zkych diagnoz.

Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi i nowoczesną fitoterapią - maści i kremy ziołowe).

Świetny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem (były ordynator szpitala wojskowego). Odwiedziłem już kilkunastu dermatologów i dopiero ten na prawdę mi pomógł. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły i w razie problemów można do niego dzwonić nawet na komórkę.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

lekarz bardzo sympatyczny, znam go od 18 lat,ma wspaniałe podejście do pacjętów, lekarz z powołania

Polecam tego lekarza, bardzo sympatyczny z humorem. Widać że dba o swoich klientów. Nie wypisuje leków za niewiadomo jaką cenę.