dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi i nowoczesną fitoterapią - maści i kremy ziołowe).

Świetny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem (były ordynator szpitala wojskowego). Odwiedziłem już kilkunastu dermatologów i dopiero ten na prawdę mi pomógł. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły i w razie problemów można do niego dzwonić nawet na komórkę.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

Kompetentny, zawsze uprzejmy, dobrze diagnozuje i leczy.

świetny specjalista (zarówno alergolog jak i dermatolog) , sympatyczny człowiek. Pacjent nie jest tylko numerkiem w kartotece. Połączenie kilku specjalności i otwarty umysł na inne dziedziny medycyny daje pacjentowi duże możliwości na wyleczenie dolegliwości.

Bardzo profesjonalne podejście ( w końcu ktoś zajał się naszą córeczką a bylismy juz u 5ciu lekarzy)miły człowiek. Zdecydowanie polecam...

Bardzo dobry diagnosta.Kompetentny, poswięcający pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego stan zdrowia.Polecam innym pacjentom tego lekarza.

Polecam tego lekarza, bardzo sympatyczny z humorem. Widać że dba o swoich klientów. Nie wypisuje leków za niewiadomo jaką cenę.

lekarz bardzo sympatyczny, znam go od 18 lat,ma wspaniałe podejście do pacjętów, lekarz z powołania

Bardzo dobry lekarz. Inni dermatolodzy tylko przepisują recepty i za wiele nie gadają.

ogromnie sympatyczny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze: w 100% kompetentny, zna się nie tylko na swoich nominalnych dziedzinach, i traktuje pacjenta jak partnera, a nie jak niedorozwiniętego natręta. POLECAM w 100%