dr n. med. Jan Gawlik

Alergolog, Dermatolog

Bardzo dobry lekarz. Inni dermatolodzy tylko przepisują recepty i za wiele nie gadają.

świetny specjalista (zarówno alergolog jak i dermatolog) , sympatyczny człowiek. Pacjent nie jest tylko numerkiem w kartotece. Połączenie kilku specjalności i otwarty umysł na inne dziedziny medycyny daje pacjentowi duże możliwości na wyleczenie dolegliwości.

Bardzo profesjonalne podejście ( w końcu ktoś zajał się naszą córeczką a bylismy juz u 5ciu lekarzy)miły człowiek. Zdecydowanie polecam...

Pan Jan to okropny lekarz nienawidzę go. Dużo bierze za prywatna wizytę i to koniec u niego leczenia się. Pani Zosia

Pan Jan to okropny lekarz nienawidzę go.
Dużo bierze za prywatna wizytę i to koniec u niego leczenia się.

Pani Zosia

Bardzo dobry diagnosta.Kompetentny, poswięcający pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego stan zdrowia.Polecam innym pacjentom tego lekarza.

Oczekiwałam większych efektów po takim specjaliście w leczeniu mojej choroby.Rozczarowana.

bARDZO DOBRY DIAGNOSTYK ORAZ ZALECONE LECZENIE BARDZO SKUTECZNE

bARDZO DOBRY DIAGNOSTYK ORAZ ZALECONE LECZENIE BARDZO SKUTECZNE

Sympatyczny i doskonaly lekarz, potrafi swietnie wytlumaczyc podstawe problemu i metode leczenia, polecam

Lekarz, łączący alergologa i dermatologa w jednej osobie, co w wielu sytuacjach jest bardzo potrzebne. Dobry specjalista, kompetentny i bardzo miły.

ogromnie sympatyczny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze: w 100% kompetentny, zna się nie tylko na swoich nominalnych dziedzinach, i traktuje pacjenta jak partnera, a nie jak niedorozwiniętego natręta. POLECAM w 100%